90.0%
Nejmocnější hrdinové Marvelu 030: Inhumans

Marvels Mightiest Heroes 033: Inhumans

90.0%
-- %
Extérní hodnocení

Poddruh homo sapiens vylepšený mimozemskou rasou, spojený rodinným poutem a královskou linií. Přesně taková je rasa Nelidí a ti nejlepší z nich, tým Inhumans.

Obsah

Ve svém nekonečném boji proti zlovolným Skrullům byli Kree nuceni stvořit z lidské rasy něco lepšího, aby dokázali přežít. Něco, co už lidmi nebylo. Skrullové se nyní vrátili. Infiltrovali každý kout známého vesmíru. I sám Black Bolt, král Attilanu, byl odhalen jako skrullský podvodník. Medusa a její bratři musejí zaútočit na Skrully přímo, pokud mají mít nějakou naději na záchranu svého mlčenlivého vůdce... a s ním i všechno, co je jejich lidem drahé.

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje příběhy:

Neuvěřitelní nelidé

Tajná invaze: Inhumans

Autoři

Joe Pokaski
Joe Pokaski
Scénář
Jack Kirby
Jack Kirby
Kresba
Stan Lee
Stan Lee
Scénář

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Tohle bylo moje první setkání s Inhumans a nebylo vůbec špatné. První retro sešit je zajímavým počtením o vzniku Nelidí a bylo vybráno velmi dobře. Dozvěděl jsem se sice jen to nejzákladnější, ale ovšem to nejdůležitější abych mohl chápat kde se tahle rasa vzala a jak funguje. Pak přichází ve 4 sešitech Tajná Invaze, která je v NHM hodně využívaná, ale vůbec mi to nevadí. Podobně jako v Black Pantherovi tohle byla rychlá jednohubka v které Skrullové napadnou nějakou oblast. V tomhle případě Attilan. Příběh není žádný velký skvost, ani se to na tak malém prostoru nedá zvládnout, ale na druhou stranu všechno dobře odsýpá, čte se to dobře a má to pár zajímavých nápadů a zvratů. Já se u toho celou dobu bavil a poměrně snadno jsem si zapamatoval hlavní postavy Inhumans a co umí. Což je podle mě v NHM to nejdůležitější. Nováčkům předvést novou či nové postavy. Kresba: V retru je to prostě retro. Podle mě takový klasický průměr, který mě v menším množství vůbec nevadí. V moderním komiksu je kresba velice dobrá a vesmírné záběry jsem si užíval. Celkově hodnotím komiks za pozitivních 70%

(1. listopadu 2017)
S4TW
Offline

A já jsem byl zase nadšený, jelikož vím, že tohle je jeden z příběhů, který startuje jednu z nejzásadnějších ság Marvelu v posledních deseti letech. Je pravdou, že takhle samostatně působí příběh dost vytrženě z kontextu, ale když víte, co vás dále čeká, tak to najednou dostává daleko větší rozměr. První retro sešítky jsou fajn, už tu jednou byly a po hodně dlouhé době se mi zase fakt moc líbila kresba Kirbyho. To retro nejsou ani nějaké příběhy, spíš takové historické povídání o Inhumans doplněné o kresbu, ale mě se to dost líbilo. Moderní příběh, jak bylo zmíněno, patří do velké ságy War of Kings, která je naprosto parádní a už tento příběh to pěkně zostra otevírá. Inhumans tu jsou pořádní badass, možná se nechovají úplně klasicky, ale je to sakra královská rodina rasy NELIDÍ. Kresba je trochu slabší, ale moje nadšení z příběhu vůbec nesnižuje a já se vesele můžu pustit do těch třech omnibusů za mnou. Příběh galaktických rozměrů prostě mám velmi rád a tenhle je dobrý, hold Marvel se často musí brát v širším záběru a standalone tady často moc nefunguje... Tohle je jeden z příběhů, díky kterému se Inhumans dostali mezi nejzásadnější skupiny Marvelu a dodnes velmi ovlivňují celý tento universe.

(1. prosince 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvels Mightiest Heroes 033: Inhumans
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Nejmocnější hrdinové Marvelu (2016)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 06/10/2017
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 15/07/2015
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Joe Pokaski
Scénář: Stan Lee
Kresba: Jack Kirby

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 120
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 9. října 2017
Naposledy editováno 9. října 2017

Najdete nás na Facebooku