100.0%
Amazing Spider-Man 4: Příčiny a následky

Amazing Spider-Man Vol. 5: Unintended Consequences

100.0%

Láska, smrt a Las Vegas. Petr Parker, Spider-Man, má nadpřirozenou sílu, rychlost, instinkty... a smůlu. I návštěva letištní čekárny se pro něj změní v boj o holý život. A což teprve, když se do hry vloží zelený a nepříjemně silný protivník, který nejde zabít, protože už mrtvý je. Zhruba padesát let. Příčiny a následky jsou už čtvrtou knihou nejúspěšnější komiksové série posledních let. Po Návratu, Odhalení a Dokud hvězdy nezhasnou přichází nové Spider-Manovo dobrodružství, opět od slavného spisovatele a scénáristy J. Michaela Straczynského. Spider-Man nikdy nebyl v lepší formě.

Obsah

Láska, smrt a Las Vegas. Petr Parker, Spider-Man, má nadpřirozenou sílu, rychlost, instinkty... a smůlu. I návštěva letištní čekárny se pro něj změní v boj o holý život. A což teprve, když se do hry vloží zelený a nepříjemně silný protivník, který nejde zabít, protože už mrtvý je. Zhruba padesát let.

Příčiny a následky jsou už čtvrtou knihou nejúspěšnější komiksové série posledních let. Po Návratu, Odhalení a Dokud hvězdy nezhasnou přichází nové Spider-Manovo dobrodružství, opět od slavného spisovatele a scénáristy J. Michaela Straczynského. Spider-Man nikdy nebyl v lepší formě.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Amazing Spider-Man #492-497(51-56)

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

Elhonzo
Offline

Krom představení nového záporáka s nádechem gamma záření nás tady taky čeká parádní team up s Capem za účelem ochrany nikoho menšího než samotného vládce Latverie

(31. března 2013)
jh666
Offline

Další skvělý Spider-Man. Možná to není tak kvalitní jako Straczynskiho totemistické příběhy, ale pořád to patří mezi ty nejlepší komiksy od Marvelu, které jsou u nás koupit. A je jedno jestli se řeší vztahy, mafiáni nebo gama monstra, všechno to člověka skvěle baví. 90 %

(24. června 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Amazing Spider-Man Vol. 5: Unintended Consequences
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Amazing Spider-Man (2003)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 13/03/2008
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 04/10/2006
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Joseph Michael Straczynski
Kresba: John Romita, jr.

Typ vazby

Brožovaná

Formát 167x258mm
Počet stran 140
Tisk barevný
Cena 369.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 15. ledna 2012
Naposledy editováno 28. dubna 2014

Najdete nás na Facebooku