80.0%
Ultimátní komiksový komplet #084: Avengers vs. X-Men, část 3.

Pět Phoenixů změnilo svět. Nyní však pomalu pouštějí z řetězu i temnější stránku svých schopností a jejich takzvaná utopie začíná nabývat mnohem zlověstnějších obrysů. Hope, Scarlet Witch a zbývající hrdinové se nyní skrývají ve městě mystiků K´un Lun a nezbývá jim než doufat, že najdou způsob, jak Phoenix zastavit dřív, než její žár spálí celou planetu na popel.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Avengers vs. X-Men #9-12 + AVX Vs #5-6

Autoři

Jason Aaron
Jason Aaron
Scénář
Ed Brubaker
Ed Brubaker
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

47
Offline
47

Tu sa povenujem sérií, ktorá mala pôvodný event akože rozšíriť.Myslim , že na nič také v skutočnosti nedošlo..AvX je príjemná oku no to je asi tak všetko...Viete, keď budete leštiť hovno,nech sa budete snažiť akokoľvek...stále to bude len lesklé hovno.Nabušené párstrankové poviedky sú hlavne prehliadkou čo najlepšie nakreslených súbojov s macho kecami a nič viac...no posledné jednostrankove sebaparodické fláky túto zbytočnosť trochu zachránili....3z5

(28. března 2018)
S4TW
Offline

Tak závěr se velmi dobře vydařil, dokonce nechyběla ani jedno zásadnější úmrtí (i když víme, jak Marvel rád poměrně brzo oživuje) a celé to působí dojmem, že příběh bude mít (a nakonec i měl) zásadní následky pro celý MU, což je to, oč v těchto eventech běží. Jak jsem říkal, finále se dle mého vydařilo, pořád se to především neslo ve velké akci, souboj střídal souboj. Vše skvěle plynule, šlapalo a mělo ty správné grády. Navíc mě hrozně moc bavil Cyclops, což bylo snad poprvé (maximálně podruhé) a že jsem s ním nečetl málo komiksů. Scarlet Witch je taky sakra skvělou postavou (to už víme od Avengers: Rozpad). Kresba výborná, musím říct, že Kubert a Coipel jsou ještě o kousek lepší než Romita a díky nim to mělo celé takový ten filmový feeling. Tenhle event se povedl. Jednoduchá, ale skvělá akční zábava.

(26. září 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Avengers Versus X-Men, Part 3
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 19/07/2017
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Jason Aaron
Scénář: Brian Michael Bendis
Scénář: Ed Brubaker
Kresba: Olivier Coipel

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 168
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 19. července 2017
Naposledy editováno 19. července 2017

Najdete nás na Facebooku