90.0%
Transmetropolitan 05: Osamělé město

Transmetropolitan, Vol. 5: Lonely City

90.0%

Spider Jerusalem nenávidí každého v tomhle zatraceném Městě – a přesto se za něj bude rvát do posledního dechu. Pátý díl komiksové ságy Transmetropolitan mu pro to poskytne spoustu příležitostí; v Bílém domě sedí psychopat s fešným úsměvem na rtech a do hry se vrací brutální a zkorumpované policejní jednotky.

Obsah

Spider Jerusalem nenávidí každého v tomhle zatraceném Městě – a přesto se za něj bude rvát do posledního dechu. Pátý díl komiksové ságy Transmetropolitan mu pro to poskytne spoustu příležitostí; v Bílém domě sedí psychopat s fešným úsměvem na rtech a do hry se vrací brutální a zkorumpované policejní jednotky. Scenáristu Warrena Ellise a kreslíře Daricka Robertsona tentokrát úvodním slovem doprovází sám kapitán Picard z vesmírné lodi Enterprise, herec Patrick Stewart.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Transmetropolitan #25–30

Autoři

Warren Ellis
Warren Ellis
Scénárista
Rodney Ramos
Rodney Ramos
Lettering

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Po předchozích slabších dílech konečně zase přichází něco pořádného a co mě bavilo. Škoda jen, že Ellis odvedl parádní výkon jen na půl knížky. Tou nejlepší pasáží je samozřejmě Osamělé město. Zbylé mini příběhy nejsou špatné, ale něco tomu scházelo. Přijde mi, že Ellis až moc zbytečně často jede na takové jednosešitové výškraby svých prvoplánových nápadů, které zkrátka a jednoduše nechce nějak více rozvádět. V první knize kde nás seznamoval s jeho novým a snovým světem, to fungovalo, ale teď už zkrátka čekám nějaký pořádný příběh. A tím je v této knize právě až Osamělé město. Každopádně tato kniha mě přesvědčila, že to s touto sérií nemám vzdávat a že umí být stále dobrá. 80%

(19. října 2018)
Const.ex
Offline

Po volbách přichází většinou na voliče ta proklatá povolební deprese, ale na čtenáře Transmetropolitanu tady po dvou volebních dílech přicházejí takové malé Vánoce, protože v OSAMĚLÉM MĚSTĚ se vrací pěkně zpátky šerednej Spider, tak jak ho máme všichni rádi: nas*anej a v depresi (povolební)!

(5. dubna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Transmetropolitan, Vol. 5: Lonely City
Druh Román
Žánr Sci-fi
Série Transmetropolitan (2009)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 30/11/2011
Originální vydavatelství Vertigo
Datum vydání v zahraničí 08/12/2009
Vazba Paperback
Autoři Scénárista: Warren Ellis
Kresba: Darick Robertson
Lettering: Rodney Ramos

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 399.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Luxor
Vloženo 18. května 2012
Naposledy editováno 8. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku