73.3%
Nejmocnější hrdinové Marvelu 024: Defenders
73.3%
-- %
Extérní hodnocení

Jsou osudem předurčeni, aby se postavili největším zlům marvelovského vesmíru. Podobný tým, jako jsou Defenders, nenajdete, a tady se dozvíte proč. Připravte se na příběh, jaký jste ještě nečetli.

Obsah

Svět se Stephenu Strangeovi hroutí pod rukama, a on, Nejvyšší čaroděj, musí znovu sjednotit dysfunkční tým Defenders, aby zabránil strašlivému Dormammuovi v útoku na Zemi. Silver Surfer je na dovolené, Namor dál zastává roli arogantního Atlanťana a Hulk se stále schovává před vlastními problémy. Jako Defenders budou však muset najít způsob, jak zachránit svět... Pokud možno dřív, než se zabijí navzájem.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje Defenders vol. 3 č. 1-5.

Autoři

Kevin Maguire
Kevin Maguire
Kresba
Keith Giffen
Keith Giffen
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

jh666
Offline

Parodické komiksy zrovna nevyhledávám, takže jsem od tohohle moc nečekal. Ale chyba lávky, protože tenhle komiks je strašná prča. Některé vtípky totiž fakt balancují na hranici geniality. Krom toho je ale i scénář docela solidní, jen ta kresba, byť se sem i hodí, mi moc nesedla. A Umar je výborná. 80 %

(18. července 2017)
S4TW
Offline

Nájezd tohohle komiksu je velmi dobrý. První dva sešity jsou totiž vynikající parodií superhrdinského žánru. Sice jsem se u těch vtípků nebavil tolik, jako třeba u Deadpoola od Duggana & Posehna, ale i tak se jedná o velmi dobrý humorný nadprůměr. Ostatně i hlavní zápletka je dost dobrá a kdyby byl komiks celou dobu ve vážné notě, tak i tak by mohl celkem slušně fungovat. Bohužel, jak se rozjede hlavní zápletka, tak se zde vyskytne pár zbytečných nelogičností, jako *SPOILER* přenechání moci Dormammuovi od své sestry, aby jí pak zase celkem nelogicky získala bez problémů pro sebe...*KONEC SPOILERU* Ale některé tyhle přešlapy se dají celkem jednoduše vysvětlit i tím, že autoři chtěli poukázat na blbosti, které se v superhrdinském žánru běžně vyskytují a tak trochu si z toho udělat srandu, takže to vlastně i beru. Humor má sice několik skvělých okamžiků a nápadů, ale zároveň se místy i dost opakuje. Kresba mě osobně naopak sedla, je pěkná sama o sobě, ale zároveň v sobě nese i trochu té parodie, především ve výrazech postav, jejich grimasách či upozorňování na takové úchylnosti, jako je Namorovo obočí. Dokonce se zde objeví i pár parádních kouzelnických soubojů, které kreslíř bravurně zvládl. Celkově se rozhodně jedná o nadprůměrný komiks, ale musíte ho brát s humorem a nadsázkou, jelikož to prostě je čistá parodie.

(9. září 2017)
karl173
Offline

Co na to říct. Prostě komedie se spoustou hlášek a parodování marvelovského světa. Bohužel tak jak dobře to funguje u Deadpoola, to zde neplatí. Ano několikrát jsem se i nahlas zasmál a bavil se. Ale pak někdy v průběhu čtvrtého sešitu jsem se začal nudit. Stále se opakovali hlášky a jen se hlavně kecalo a kecalo, že to bylo ukecané víc jak některé retro. A když došlo na akci tak se v ní spíše také jen kecalo a zkrátka to bylo takové ukecané s velmi suchým humorem, který je sice fajn, ale brzy se ho člověk přejí. Kresba byla ale povedená a dost se mi líbila. Jako celek to tedy nebylo špatné, ale komu humor nebude sedět po celou dobu knihy, nejspíš se postupně začne nudit jako já. 60 %

(22. srpna 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Defenders: Indefensible
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Nejmocnější hrdinové Marvelu (2016)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 14/07/2017
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 25/05/2006
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Jean Marc DeMatteis
Scénář: Keith Giffen
Kresba: Kevin Maguire

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 140
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 17. července 2017
Naposledy editováno 26. září 2017

Najdete nás na Facebooku