73.3%
Nejmocnější hrdinové Marvelu 023: Mockingbird

Nejmocnější hrdinové Marvelu 047: Mockingbird

73.3%
-- %
Extérní hodnocení

...A žádný ptáček nezazpívá Dobrodruh. Zvláštní agent. Superhrdinka. Bobbi "Mockingbird" Morseová je jednou z nejvynalézavějších a nejstatečnějších postav komiksu.

Obsah

New Avengers: Shledání

Mockingbird se úspěšně vrací do marvelovského vesmíru! Po skrullské Tajné invazi na Zemi se Bobbi vydává na misi s cílem zjistit, kam v tomto podivném novém světě patří. Nyní uvidíte, jak vypadá vztahová terapie ve zpracování předních marvelovských elit, protože aby si podala A.I.M., bude muset naše hrdinka spojit síly se svým odcizeným manželem Hawkeyem.

A přineseme vám i Bobbin oslnivý debut v kostýmu Mockingbird na stránkách Marvel Team-Up, kde hostuje i neuvěřitelný Spider-Man.

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

V originále vycházelo sešitově jako Marvel Team-Up #95 a New Avengers: The Reunion #1-#4

Autoři

Jim McCann
Jim McCann
Scénář
Jim Janes
Jim Janes
Kresba
Steven Grant
Steven Grant
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

První sešit toho moc nenabídne, ale také neurazí. Rád si vždy přečtu jeden retro kousek už ze zvědavosti. Pak je tu příběh z New Avengers ve čtyřech sešitech. Už od začátku to není typický superhrdinský příběh s velkými střety a epičností a nakonec ani nic takového nepřijde. Možná to někoho zklame a já v polovině už také čekal něco víc a ono nic, ale nakonec je to vlastně dobře. Tenhle příběh je totiž jen o osobním vztahu mezi Mockingbird a Hawkeyem. A pokud jste četli již v NHM Hawkeye jako já, tak by se vám to mohlo líbit. Je to zajímavý pohled na tento vztah který narušila skrullská tajná invaze. Ten někomu může chybět jako mě, ale v zásadě mi to nijak příběh nenarušilo jen jsem v mžiku neznal souvislosti, ale ty se vám nakonec sami vyjeví. Kresba je u retro sešitu dobrý standart, v následujících 4 sešitech je líbivá a dobře se na ni kouká, jen je bohužel po celou dobu až moc stejná. Celkově bych tento komiks ohodnotil za 75% .

(12. října 2017)
jh666
Offline

Mockinbird i Hawkeye patří mezi moje nejoblíbenější postavy, takže Ne Avengers: Shledání jsme si užil. Sice to není až tak dobré, jako hlavní série New Avengers od Bendise, ale pořád je to slušný komiks. Asi jeho největším problémem je, že u něj člověk musí mít něco načteno (aspoň, že část z toho vyšla česky). Příběh je poměrně jednoduchý, ale pěkně odsýpá, a kresba je velmi povedená. 80 %

(17. července 2017)
S4TW
Offline

Marvel Team-Up mám rád, respektive to, co vyšlo v rámci UKK. Bohužel ten sešit, který vyšel v téhle knize je velmi špatný. Naivní scénář, špatně napsané postavy, vůbec to nefunguje, Spidey není pohotově vtipný, jak je zvykem, mraky hloupého textu, no prostě velká bída. Pak přijde čtyřsešit a týmovka s Hawkeyem, která je celkem fajn, žádný zázrak, ale docela dobře se to čte. To hlavní tu je řešení vztahu mezi těmito dvěma postavami, což beru jako celkem zajímavé zpestření mezi těmi klasickými marvelovskými bitkami a vyšetřováním různých záhad. Ano, je tu i příběh okolo A.I.M.u a jejich velkého plánu, ale kdyby na pozadí bylo cokoliv jiného tak je to jedno. Tohle NHM opět velmi dobře představuje jednu méně profláklou postavu Marvelu. Bohužel je pro mě osobně Mockingbird postava celkem o ničem, i když tenhle komiks se snažil poukázat, že i ona má co nabídnout, no, je toho prostě málo. Ostatně ani Hawkeye mě zatím takhle sólo nebo ve dvojici nedokázal přesvědčit. Co je ovšem na modernějším kousku špatné, je kresba, respektive vykreslení hlavních postav. Přišli mi, jak z nějakého japonského anime. Ale i tak, s chladnou hlavou, je to průměrně dobrý komiks, který neurazí.

(28. srpna 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Nejmocnější hrdinové Marvelu 047: Mockingbird
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Nejmocnější hrdinové Marvelu (2016)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 30/06/2017
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 28/01/2015
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Jim McCann
Scénář: Steven Grant
Kresba: David López
Kresba: Jim Janes

Typ vazby

Vázaná

Formát 175x266mm
Počet stran 128
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 1. července 2017
Naposledy editováno 1. července 2017

Najdete nás na Facebooku