60.0%
Punisher MAX 10: Valley Forge, Valley Forge

Punisher MAX 10: Valley Forge, Valley Forge

60.0%

Třicátého října 1971 vyložily přepravní vrtulníky Huey vojáky na odlehlém pahorku ve Vietnamu, známém jako Střelecká základna Valley Forge. Na místě bylo nalezeno sedm set mrtvých vojáků včetně bezmála dvou set příslušníků námořní pěchoty. A taky jediný muž, který to přežil: kapitán Frank Castle. Teď se starý nepřítel vrátil a vynesl na povrch tajemství, která neměla být nikdy odhalena. Muž, ze kterého se stal Punisher, bude čelit soupeři, na kterého nejde vystřelit, v boji, v němž nejde zvítězit, a v sázce bude mnohem, mnohem víc než jenom život.

Obsah

Poslední Punisherův příběh, ke kterému napsal scénář Garth Ennis (Banda), se jmenuje Valley Forge, Valley Forge a obsahuje příběhy čísla 55–60. Kresbou je opatřil rovněž skvělý Goran Parlov (Y: Poslední z mužů).

Scenárista Garth Ennis se nemohl lépe rozloučit s působením v MAXovské (rozuměj pro odrostlejší čtenáře) řadě Punishera než desátou knihou a příběhem Valley Forge. Valley Forge, který je obecně považován za to nejlepší, co se do dnešní doby s Punisherem objevilo. Autor se zde vrací ke svému tolik oblíbenému válečnému tématu a odhaluje další střípky z minulosti Franka Castleho, muže vystupujícího v obleku Punishera, se kterými se Frank musí v přítomnosti vypořádat a naučit se s nimi žít. Nebo zemřít.

Autoři

Garth Ennis
Garth Ennis
Scénář
Goran Parlov
Goran Parlov
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Velké zklamání. Těšil jsem se na pořádné rozloučení Ennise s Punisherem, ale místo toho jsem dostal jen nálož nudných řečí o válce ve Vietnamu. Nejnudnější a pravděpodobně nejslabší Punisher co u nás vyšel. 60%

(18. listopadu 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Punisher MAX 10: Valley Forge, Valley Forge
Druh Román
Žánr Akční
Série Punisher MAX (2008)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 28/06/2017
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 2008
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Garth Ennis
Kresba: Goran Parlov

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 399.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 29. června 2017
Naposledy editováno 29. června 2017

Najdete nás na Facebooku