80.0%
Ultimátní komiksový komplet #081: Amazing Spider-Man: Pavoučí ostrov, část 2.
80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Skutečná podstata Jackalova pavoučího moru byla odhalena - a teď se obyvatelé Manhattanu mění v obludné pavouky, útočící na povel Pavoučí královny.

Obsah

Je na Spider-Manovi a Avengers, aby tuhle démonickou vládkyni pavučin zastavili... než promění celé lidstvo ve své pavoučí otroky.

Poznámky

Obsahuje:

Amazing Spider-Man (vol. 1) #670-673 and Venom (vol. 2) #7-8

Autoři

Dan Slott
Dan Slott
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

jh666
Offline

Druhá polovina Pavoučího ostrova je stejně povedená jako první. Příběh pěkně graduje, Spider-Man skutečně dokazuje, proč patří k nejlepším Marvelovským hrdinům a všechno potvrzuje skvělá kresba. Hodně se mi líbí kontrast mezi barevným Ramosem a temnějším Fowlerem, ale při zachování jistých podobných prvků (oba kreslí trochu hranatě, ale to říkám v dobrém). Další skvělý kontrast je pak poslední sešit od Caselliho, jehož kresba je taková klidnější, což odpovídá ději.

(11. června 2017)
S4TW
Offline

Bohužel ani druhá část mě nepřesvědčila, že by se jednalo o nějaký extra skvost. Nechápejte mě špatně, zábava je to slušná, ale působí to na mě až moc fantasmagoricky a přeplácaně. Jo, je to sranda, představa, že se všichni promění a budou mít pavoučí schopnosti a pak zmutují ještě víc, ale komiks se motá někde mezi vážnou a komediální hranou a není to ani jedno, ani druhé. Bitvy jsou přeplácané, příběh je až nesmyslně přehnaný. Na moderní komiks je to dost ukecané a ani ty Spideyho pověstné hlášky nemají potřebnou razanci. Prostě je to takový úlet a mě se to do regulérního světa pavouka nehodí, navíc mě to zase tak moc ani nebavilo. Kresba mi nesedla vůbec, vlastně až ta v posledním sešitě, kdy už to kreslí Caselli. Vlastně celý poslední sešit je suverénně nejlepší z celého Pavoučího ostrova, možná je to tím, že se soustředí víc na lidskou linku tohoto hrdiny a to je největší kouzlo celé této postavy.

(28. července 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Amazing Spider-Man: Spider-Island, Part 2
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 07/06/2017
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 2013
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Dan Slott
Kresba: Humberto Ramos

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 152
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 9. června 2017
Naposledy editováno 9. června 2017

Najdete nás na Facebooku