100.0%
Deadpool 3: Hodný, zlý a ošklivý

Deadpool Volume 3: The Good, the Bad and the Ugly

100.0%
-- %
Extérní hodnocení

Začínáme zapomenutým příběhem ze sedmdesátých let, kdy Deadpool řádil v ulicích po boku Luka Cage a Iron Fista. Jenže i když se pak přesuneme do současnosti, není všemu konec. Minulost se vrátila a Deadpool musí dát dohromady svůj starý tým... a hlavně ho přesvědčit, že je jeho starý tým. A minulost se vrací i jinak – projekt X ohrožuje nejen Deadpoola, ale i Captaina Ameriku a Wolverina, a tak se všichni tři musí dát do boje. Společně.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje: Deadpool (2012) 13-18

Autoři

Gerry Duggan
Gerry Duggan
Scénář
Brian Posehn
Brian Posehn
Scénář
Scott Koblish
Scott Koblish
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Ano, retro část je neskutečně vtipná a výborně zparodovala sedmdesátá léta v komiksu, neskutečně jsem se bavil a to kvantum textu si tentokrát moc užíval. Cameo tety May, zesměšňování Luka Cage či styl psaní alá zlatá sedmdesátá, to je prostě to, co si fanoušci Deadpoola žádají. Poté ovšem přišlo něco, na co jsem nebyl připraven, posunutí téhle skvělé postavy někam jinam. Autoři totiž přeladili na úplně jinou notu, jedná se o vážných, emocionálně silný a depresivní příběh, kde budete Deadpoola litovat a soucítit s ním, to myslím smrtelně vážně! A ono to k tomu ještě funguje neskutečně dobře. Takhle na zadek snad tahle postava ještě nedostala a najednou už to není hláškujicí mašina, ale týpek, který má pořádnou depku. Do tohoto ta parádní kresba, především ty vzpomínkové části, která má ještě výbornou práci s barvami (trochu mi to připomnělo Spider-Man: Smutek). Tohle se sakra povedlo a já jen dodám, že se jedná o je nejlepší část nejlepšího runu mojí nejoblíbenější postavy u mého nejoblíbenějšího vydavatele.

(20. srpna 2017)
karl173
Offline

Skvělé pokračování Deadpoolovské série která tentokrát nabídne dva příběhy. Opět se podíváme do 70. let jako v minulém čísle a následně se přesuneme do současnosti kde se příběh hned v dalším sešitě uzavře. Je to sice kraťoučké ale po dočtení zjistíte že víc prostoru to ani nepotřebovalo, protože to důležitější a hlavní příběh nastane až pak v následujících 5 sešitech. Příběh naváže na některé věci z toho kratšího a na nedořešeně dění z minulého čísla Deadpool 2: Lovec duší . Navíc má Wade v hlavě stále Prestonovou tudíž je opravdu potřeba mít přečtené předešlé díly aby vám to dávalo veškerý smysl. Jinak tento komiks je velmi zdařilé dílo ve kterém opět najdeme skvělý Deadpoolovský humor, skvělou akci a hlavně fajn týmovku s Wolverinem a Kapitánem Americou. Po stránce příběhu jde zatím o nejlepšího Deadpoola co tady u nás vyšel a vše se skvěle čte. Výtvarná stránka je opět na vysoké úrovni a mít na to čas není problém strávit díky prohlížení všech detailů v panelu o dost delší dobu. Tenhle komiks můžu za mě jen a jen doporučit a ode mě dostává 95%

(19. června 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Deadpool Volume 3: The Good, the Bad and the Ugly
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Deadpool (2016)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 30/05/2017
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 07/01/2014
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Gerry Duggan
Scénář: Brian Posehn
Kresba: Scott Koblish

Typ vazby

Vázaná

Formát 167x258mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 369.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 22. května 2017
Naposledy editováno 22. května 2017

Najdete nás na Facebooku