100.0%
Amazing Spider-Man 3: Dokud hvězdy nezhasnou

Amazing Spider-Man Vol. 3: Until The Stars Turn Cold

100.0%

Spider-Man stojí před nejtěžším úkolem svého života - musí navštívit Hollywood a usmířit se s Mary Jane. Vedle toho je souboj s doktorem Octopusem vyloženou dětskou zábavou... tedy kdyby se do něj nezapojila i doktorova mladší, modernější a nebezpečnější verze. Jenže ani po návratu zpátky do rodného New Yorku Spideyho problémy nekončí. Naopak. Chyba minulosti se vrací, aby hrdinovi zničila život a vzápětí mu ho i vzala. Pokud má Spidey přežít, musí se vrátit ke svým kořenům... které sahají až na samý počátek světa. A možná ještě o kus dál.

Obsah

Spider-Man stojí před nejtěžším úkolem svého života - musí navštívit Hollywood a usmířit se s Mary Jane. Vedle toho je souboj s doktorem Octopusem vyloženou dětskou zábavou... tedy kdyby se do něj nezapojila i doktorova mladší, modernější a nebezpečnější verze.
Jenže ani po návratu zpátky do rodného New Yorku Spideyho problémy nekončí. Naopak. Chyba minulosti se vrací, aby hrdinovi zničila život a vzápětí mu ho i vzala. Pokud má Spidey přežít, musí se vrátit ke svým kořenům... které sahají až na samý počátek světa. A možná ještě o kus dál.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Amazing Spider-Man #481-486(40-45)

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

Elhonzo
Offline

Rozjetý vlak dobrodružství ani tentokrát nezpomaluje a přináším nám souboj chobotnic s pavoukem v zasluněném LA a prohloubení příběhu o Spideyho totemistických silách

(31. března 2013)
jh666
Offline

Souboj dvou Octopů byl fajn, ale hlavní síla téhle knihy tkví hlavně v její druhé polovině, kde se poprvé od konce návratu rozvíjí Spideyho mytologický původ, což je téma, které mě opravdu baví. Upírského Morluna nám vysřídá démonická Shatra, která se rozhodne napadnout Spider-manovo soukromí, takže o zábavu je postaráno. Navíc se vrací Ezekiel. 90 %

(28. dubna 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Amazing Spider-Man Vol. 3: Until The Stars Turn Cold
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Amazing Spider-Man (2003)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 29/06/2006
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 11/10/2006
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Joseph Michael Straczynski
Kresba: John Romita, jr.

Typ vazby

Brožovaná

Formát 167x258mm
Počet stran 140
Tisk barevný
Cena 329.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 15. ledna 2012
Naposledy editováno 28. dubna 2014

Najdete nás na Facebooku