100.0%
Skalpy 06: Hlodání

Scalped Vol 06 The Gnawing

100.0%
-- %
Extérní hodnocení

Rudá vrána spáchal vraždu přímo před svědky a FBI má konečně šanci ho dostat... jenže Rudá vrána má v rukávu ještě pár pořádných es. Ani Dashiell na tom není nejlépe. Jeho závislost na heroinu stoupá a stává se nebezpečným nejenom sám sobě.

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

R. M. Guéra
R. M. Guéra
Kresba
Jason Aaron
Jason Aaron
Scénář

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Tenhle nabušený díl nemůže dostat jinak než plný počet. Práce s postavami teď přinesla své ovoce a spousta smiček se zde zdánlivě ukončí, ale jen aby to nabralo zase jiný směr. Tahle série zkrátka jede dál a navíc má stále co nabídnout. Myslím že už mi žádný díl nemůže ani zklamat, protože i kdyby byli zbylé díly alespoň z poloviny dobré jako doteď tak to bude stále nadprůměr.

(19. prosince 2017)
S4TW
Offline

Na komiks z této série se vždy nejvíc těším a vždy mě autoři něčím překvapí. U této série se ještě nestalo, že by nějaký díl nebyl vynikající. Tady je prostě všechno dobře, od postav, přes scénář až po kresbu. Navíc je to zasazené do obyčejně originálního prostředí. Je vidět, že jde udělat výborná série, která nepotřebuje superhrdiny, ani nadpřirozeno. Stačí zaplivaná rezervace, postavy, které se dají obecně považovat za lidskou spodinu a dva výborní tvůrci. Střed série nabírá na obrátkách, a dále umírají další postavy, v tomhle díle jich je ještě trochu víc. Navíc i když se všechno zamotává, tak je vidět, že to má autor absolutně pod kontrolou, což se rozhodně nedá říct o samotných postavách. Tohle prostě mělo dostat Eisnera, sorry jako!

(14. června 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Scalped Vol 06 The Gnawing
Druh Román
Žánr Detektivka
Série Skalpy (2014)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 28/03/2017
Originální vydavatelství Vertigo
Datum vydání v zahraničí 01/06/2010
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Jason Aaron
Kresba: R. M. Guéra

Typ vazby

Brožovaná

Formát 165x255mm
Počet stran 128
Tisk barevný
Cena 379.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 10. března 2017
Naposledy editováno 10. března 2017

Najdete nás na Facebooku