93.3%
Nejmocnější hrdinové Marvelu 013: Black Widow

Marvels Mightiest Heroes 027: Black Widow

93.3%
-- %
Extérní hodnocení

Uvnitř knihy odhalíme první ikonické příběhy Nataši Romanoffové alias Black Widow, krásné a smrtelně nebezpečné a současně jedné z nejlepších špionek na světě.

Obsah

BW odešla ze světa špionáže, ale její minulost ji dožene, když se na ni někdo pokusí spáchat atentát. Nataša se noří hlouběji do pavučiny mezinárodních vražd a objevuje duchy z minulosti a ukrytá tajemství, co navždy změní způsob, jakým přemýšlela o svém původu.

Poznámky

Obsah:

Návrat domů
Crimson Dynamo znovu útočí
Střezte se Black Widow


Obsahuje komiksy Tales of Suspense #52, The Amazing Spider-Man #86 a Black Widow vol. 3 #1-6.

Autoři

Richard K. Morgan
Richard K. Morgan
Scénář
Don Rico
Don Rico
Scénář
Stan Lee
Stan Lee
Scénář
Goran Parlov
Goran Parlov
Kresba
Zobrazit více

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

jh666
Offline

Kéž by takovéhle provedení měl každý díl NHM. Na začátek tu máme dvě klasiky, kde se Black Widow poprvé ukáže a kdy si poprvé vezme černý kostým (ten Spider-Manův sešit je rozhodně po všech stránkách lepší než ten Iron Manův), a pak už přichází hlavní chod. Drsný špionský příběh, který baví až do konce. Nejsem zrovna fanda Sienkiewicze, ale sem pasuje opravdu dobře. Zklamal mě jen trochu rychlý a jako by useklý závěr. 80 %

(14. února 2017)
karl173
Offline

Po Furym se opět povedlo že má kniha dobrý hlavní příběh a i celkem dobré retro. Retra jsou tu tentokrát dvě a pokaždé z jiné série. Co se týče toho prvního tak to je jen takové malé seznámení s tím jak Nataša odešla od ruské strany, ale jinak je to sešit spíše o Iron Manovi než o ní. Nebylo to ale špatné a docela to i bavilo. Kresba také ušla. Druhý retro sešit se Spideym byl ale o poznání lepší. Sice zde Black Widow plní jen úlohu předvést se na scéně, ale není to vůbec špatně zahrané. Naopak, děj má smysl a navíc i zjistíme něco málo o Spideym. A vše je zabalené do pěkné kresby 70. let. No pak je tu hlavní příběh o šesti sešitech. Ten nám připomene kým Nataša kdysi byla a jak se z ní stala Black Widow. Příběh má vlastně jednoduchou zápletku, ale je tak skvěle zabalený do takového akčního krimi-noiru s temným nádechem. Dialogy jsou skvěle napsané a opravdu dobře se to čte, že knihu prolistujete v cuku letu. Navíc je to celé ve velmi pěkném kabátku. Kresba je syrová a náramně se sem hodí. Ač se vám z počátku nemusí zamlouvat, tak si na ni velmi rychle zvyknete. Dobré také je že příběh je uzavřený a nestane se tedy to jak bývá u UKK nebo NHM zvykem, že dostanete jen část. Za mě tedy parádní počin za 90%

(9. února 2018)
S4TW
Offline

První retro je obrovská bída, jako příběh má zajímavou zápletku, ale to podání a hlavně kresba, to je jedno z nejhorších, co jsem četl, fakt hnus. Pak přijde Spidey, tam je to pravý opak, dobrá kresba a vyprávění, ale bídná zápletka... No nic, to hlavní přišlo pak. Úžasný detektivní příběh s BW, parádně temně laděný, depresivní, s odhalováním zajímavé minulosti, která tuto postavu obklopuje. Drsná, hustá atmosféra, kterou zhutňují všemožné špionážní agentury a tak trochu se tu člověk zamotá, která je to dobrá a špatná (jestli vůbec nějaká je dobrá). Je vidět, že svět Marvelu může přinést velmi kvalitní příběh i bez superhrdinů. Komiks nestojí jen na skvělém špionážním příběhu, ale také na krásné kresbě dvojice Parlov & Sienkiewicz, která patří mezi ty méně tradiční. Výborná volba pro thrillerový příběh, protože ještě umocňuje tu nepříjemnou a depresivní atmosféru. Když vezmu retro sešity jen a pouze jako bonus, něco navíc, tak jsem byl naprosto spokojený. Opět se povedlo NHM vystihnout další postavu a její podstatu!

(18. března 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvels Mightiest Heroes 027: Black Widow
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Nejmocnější hrdinové Marvelu (2016)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 10/02/2017
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 21/05/2014
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Richard K. Morgan
Scénář: Don Rico
Scénář: Stan Lee
Kresba: Goran Parlov
Kresba: Bill Sienkiewicz
Kresba: John Romita, Sr.
Kresba: Don Heck

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 180
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 12. února 2017
Naposledy editováno 12. února 2017

Najdete nás na Facebooku