60.0%
Nejmocnější hrdinové Marvelu 011: Fantastic Four

Marvels Mightiest Heroes 004: Fantastic Four

60.0%
-- %
Extérní hodnocení

PÁD DOKTORA DOOMA V roce 1961 Stan Lee a Jack Kirby změnili podobu komiksu jednou provždy. Nic netušícímu publiku představili Reeda Richardse, Bena Grimma a sourozence Susan a Johnnyho Stormovy, a redefinovali tak koncept moderního superhrdiny. Toto jsou příběhy Fantastic Four. Jsou nejen nejmocnějšími hrdiny Marvelu, ale dokonce těmi vůbec prvními!

Obsah

Fantastic Four se rozpadá a jejich největší nepřítel, podlý Doctor Doom, se vrací, aby šířil zmar a zkázu mezi její členy. V knize Nejmocnější hrdinové Marvelu: Fantastic Four máte možnost si přečíst Pád Doctora Dooma jako celek - ságu, která zahrnuje devět sešitů a nabízí zcela nový úhel pohledu na tým Fantastic Four tak, jak jeji sepsali někteří z nejlepších marvelovských autorů.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje sešity série Fantastic Four (vol. 1) č. 192-200.

Autoři

Keith Pollard
Keith Pollard
Kresba/Scenář
Bill Mantlo
Bill Mantlo
Scénář
George Pérez
George Pérez
Kresba
Marv Wolfman
Marv Wolfman
Scénář
Roger Slifer
Roger Slifer
Scénář
Len Wein
Len Wein
Scénář
Zobrazit více

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

jh666
Offline

Opravdu začínám přemýšlet, jestli si někdy přečtu komiks o FF, který mě skutečně dostane. Zatím jsem se párkrát dostal maximálně na dost dobré. Bohužel tenhle svazek není ani tento případ. Najdeme tu pár dobrých nápadů a pak je tu samozřejmě Doctor Doom. Ten obvykle stačí alespoň k fajn komiksu. Jenže tady je to pohřbeno pod tunou nezáživného zbytečného textu (tolik ho není kolikrát ani v šedesátkových komiksech), průměrnou unylou kresbou, k uzívání nudnou polovinou knihy a několika logickými kiksy (to by byl ten nejmenší problém. Za Victora 50 %.

(28. ledna 2017)
S4TW
Offline

První polovina knihy je skutečným utrpením. Je to krásný důkaz o tom, že jednotlivý členové FF jsou naprosto o ničem, nezajímavé, nudné a až otravné charaktery (snad jen Reed je výjimkou a dokáže fungovat i solo). Tohle se ovšem změní v okamžiku, kdy se tento tým dá zase dohromady a najednou ty postavy dokáží dávat smysl. Prostě stroj o čtyřech součástkách, které samostatně nefungují, ale dohromady se jedná o slušnou mašinku. Druhé polovině knihy pomáhá i Doom, kterého považuji za jednoho z nejlepších padouchů Marvelu vůbec, jediné, co my na něm trochu vadilo, bylo místy až moc laciné hláškování. Ostatní padouši a předchozí příběhy balancují na hraně braku. Ale příběh s Doomem je velmi kvalitní a zábavný a jedná se o poctu původní FF od dvojice Lee & Kirby. Naopak kresba, ta si drží vysokou kvalitu od začátku do konce. Ač jsem po první půlce cítil, že se bude jednat o nejhorší NHM, tak to druhá půlka dokázala vytáhnout.

(29. října 2017)
karl173
Offline

Bohužel tohle mi nesedlo. V první polovině se mi líbil nejvíc asi druhý sešit s Thingem, jinak mi ostatní přišli dost laciné a o ničem nebo s nehorázně hloupým dějem. Četlo se to ale povětšinou celkem dobře. Pak když se na scénu objevil Doom tak se to sice zvedlo i příběhově, ale jen na chvíli protože velmi brzy se vše začne dokola opakovat. Kdybych si dal někdy v polovině sešitů s Doomem pauzu a vrátil se k tomu tak za týden či dva tak bych to možná skousl více, ale takhle na jeden zátah mě to už ke konci zkrátka začalo nudit a musel jsem se vyloženě přemlouvat k dočtení. Kresba je ale každopádně po celou tu dobu velmi povedená a tak díky ní a tomu že komiks mi začal nudit vlastně až ke konci dávám průmerných 50%

(16. dubna 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvels Mightiest Heroes 004: Fantastic Four
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Nejmocnější hrdinové Marvelu (2016)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 13/01/2017
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 11/03/2015
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Bill Mantlo
Scénář: Marv Wolfman
Scénář: Roger Slifer
Scénář: Len Wein
Kresba: George Pérez
Kresba/Scenář: Keith Pollard

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 208
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 15. ledna 2017
Naposledy editováno 28. ledna 2017

Najdete nás na Facebooku