70.0%
Ultimátní komiksový komplet #101: The Invincible Iron Man - Začátek konce
70.0%
-- %
Extérní hodnocení

Neporazitelný Iron Man se vrací a vrhá se do boje s padouchy, jako jsou Night Phantom, Unicorn nebo Red Ghost.

Obsah

Boj proti zlu se však zvrhává k horšímu, když Tony Stark zjistí, že byl nahrazen svým špatně fungujícícm umělým dvojníkem - a právě v té době usilují Midas a Madam Masque o převzetí Stark Industries! I když mu už nic nezbývá, musí přijít na to, jak si zachránit život i společnost, než bude pozdě!

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Archie Goodwin
Archie Goodwin
Scénář
George Tuska
George Tuska
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

jh666
Offline

Tak žádná velká sláva to není, ale rozhodně je to lepší než minulý Iron Man v UKK (i když je od sebe dělí jen pár měsíců). Všechno v komiksu je poplatné své době, takže je to ukecané a trochu naivní, přičemž některé sešity jsou lepší než jiné. Třeba mě docela překvapil konec předposledního sešitu. Trochu mě mrzí, že tu chybí Avengers 69, takže nám chybí trocha příběhu. V Captainu Marvelov taky neměli problém přidat sešit z jiné série. 55 %

(11. ledna 2017)
S4TW
Offline

Asi nejlepší Iron Man, který v UKK vyšel, což ovšem není zase tak vysoká laťka. Ale faktem je, že tu Tony Stark dostává od života jednu velkou ránu za druhou, prožíváme tu opravdu velmi dobře zpracované nesnáze hlavního hrdiny. Příběh má tempo, spoustu zajímavých zápletek a šokujících momentů. Mě se tohle osobně velmi zamlouvá, když hlavní postava dostává od života pořádné facky a jelikož tu hlavní roli hraje spíš Stark, než jeho alter ego, tak o to je to lepší. Trochu problémem jsou padouši, kteří jsou místy až moc komičtí a prostě i ti hlavní nemesis Iron Mana působí hrozně béčkově a nezajímavě. Kresba je slušný průměr, ale na zadek taky neposadí. Celkově jsem velmi spokojený, dokonce ani deset relativně dost ukecaných sešitů, pro mě nebyl problém sfouknout za víkend (což obvykle bývá). V rámci UKK se sice nejedná až o takový zázrak, ale v rámci sólovek Iron Mana asi jo. Komiks na svou dobu působí velmi dospěle.

(8. května 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Invincible Iron Man: The Beginning of the End
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 06/01/2017
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 2016
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Archie Goodwin
Kresba: George Tuska

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 248
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 8. ledna 2017
Naposledy editováno 8. ledna 2017

Najdete nás na Facebooku