80.0%
Deadpool 2: Lovec duší

Deadpool - Volume 2: Soul Hunter

80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Šíleně vtipný a nepolevující návrat užvaněného žoldáka v podání Gerryho Duggana a Briana Posehna pokračuje!

Obsah

Nejdříve: Pohled do minulosti a Deadpoolova někdejšího dobrodružství s Iron Manem! Poté: Deadpoola si najme démon, aby pro něj získal prokleté duše! A jestli jste si mysleli, že Wade už nemůže být silnější, přichází čas na to, aby se spojil se svou ženskou stránkou! Navíc: Deadpool si vybere za lovnou zvěř chlápka s podmořskými silami a pak udělá týmovku s tím úžasným chlápkem odvedle, Spider-Manem! A slibujeme vám, že jednoho z těch dvou zabije!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje sešity Deadpool č. 7 - 12, které napsali Gerry Duggan a Brian Posehn a ilustrovali Scott Koblish a Mike Hawthorne.

Autoři

Scott Koblish
Scott Koblish
Kresba
Gerry Duggan
Gerry Duggan
Scénář
Brian Posehn
Brian Posehn
Scénář

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Vtipnější než předchozí díly, aspoň podle mého smíchometru. Buď je to tím, že jsem lépe porozuměl různým odkazů a parodiím nebo, že jsem se s tímto humorem už úplně sžil a nebo to prostě klucí dělají líp! Na druhou stranu byl o něco slabší příběh, který neměl takový dobrý nápad jako Drákula či Prezidenti, ale příběh tu určitě není to hlavní. Kresba je také o něco slabší, než od Moora, ale pořád je velmi dobrá. Tentokrát jsem si i víc užil rubriku Drahý Deadpoole, počešťování mi vadilo o dost méně, ale pořád si myslím, že je zbytečné. Ovšem vše zachraňuje parádní první sešit, který výborně paroduje starší díla, ale především si dělá skvělou srandu ze Starka, tady jsem se upřímně chlemtal. Dále mě hodně zajímá, jak se to vyvine ohledně týpků s orgány, tady cítím něco velmi krutě zajímavě srandovního. Komiks měl navíc místy i lehce depresivní atmosféru, především díky poslední straně, takže je tu opět něco navíc, co může nabídnout. Určitě to není to top, co tato série může nabídnout, ale podle mě to velmi brzo přijde. I tak se jedná o nejzábavnější superhrdinský komiks, který jsem četl a já tuhle sérii MULUJU!

(23. ledna 2017)
jh666
Offline

Oproti Drákulovi a prezidentům mi tohle přišlo trochu slabší. Tentokrát jsem se nesmál u každého sešitu několikrát. Ale jinak jen to fajn. A srandu bohatě vynahrazuje úvodní retro sešit. Parker v Daily Bugle byl boží. 75 %

(28. ledna 2017)
DrKeroch
Offline

Deadpool je prostě super v komiksu není ani kousek nudy a myslím že zábaví každého . Ale příběh není nejlepší ale úplně stačí.

(22. prosince 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Deadpool - Volume 2: Soul Hunter
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Deadpool (2016)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 06/12/2016
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 03/09/2013
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Gerry Duggan
Scénář: Brian Posehn
Kresba: Mike Hawthorne
Kresba: Scott Koblish

Typ vazby

Brožovaná

Formát 167x258mm
Počet stran 136
Tisk barevný
Cena 329.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 8. prosince 2016
Naposledy editováno 22. května 2017

Najdete nás na Facebooku