93.3%
Nejmocnější hrdinové Marvelu 007: Hulk
93.3%
-- %
Extérní hodnocení

Po zásahu gama-zářením z jaderné bomby, která ho měla zabít, se doktor Bruce Banner transformoval v neuvěřitelného Hulka - obrovskou zuřivou bestii. Armáda ho od té doby neúnavně pronásledovala. Jediné, co Hulk opravdu chtěl, bylo být sám.

Obsah

Vnitřní démoni Bruce Bannera byli vždy líčeni jako stvůry, ale tentokrát není Hulk Bannerovým nepřítelem. Ve skutečnosti může být jeho jedinou nadějí. Stránky tohoto epického příběhu vám nabíbnou revoluční pohled na jednu z nejtragičtějších ikon Marvelu. Neuvěřitelný Hulk už nikdy nebude jako dřív.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje Incredible Hulk vol. 2 č. 12-20

Autoři

Paul Jenkins
Paul Jenkins
Scénář
Ron Garney
Ron Garney
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

jh666
Offline

Po Iron Manovi ze stejné roku jsem měl docela strach, ale Hulk mile překvapil. Příběh je čtivý a rozhodně nenudí. Bylo hodně fajn zase jednou vidět víc Hulkových osobností. Jediné, co mi po scenáristické stránce trochu vadí, je občasné skákání v ději, kdy má člověk pocit, jako by mu chyběly stránky (postavy jsou v pohodě a o pár stránek dál jsou bez jakéhokoli vysvětlení v zajetí). Kresbu bych označil jako průměr. Normálně mám Garneyho rád, ale tady mi tolik nesedl. I když za to možná můžou i barvy. 75 %

(26. listopadu 2016)
karl173
Offline

Velice povedená kniha a pro mě překvapení v tom, jakým způsobem autoři pojali Hulka. Kniha díky svým devíti sešitům v řadě dokáže skvěle držet konzistentnost příběhu, který má dobré nápady a myšlenky jak Bruce Banner funguje uvnitř své mysli společně s Hulkem. Vše jede od samého začátku na skvělých otáčkách a výborně se to čte. Tím že se zde autoři nesnaží vehementně o nějaké epické bitvy nebo o neuvěřitelné zvraty v příběhu dostává kniha skvěle hladký průběh a to je asi její největší plus. Sice zde nedostaneme toho typického hloupého Hulka a ani jeho první výskyt, ale to mi vůbec nevadilo, protože tohle je zase jiný pohled, který jsem si dost užil. Kresba je navíc tím typem kresby kterou mám velice rád. Za mě příjemných 85%

(13. února 2018)
S4TW
Offline

Hulk je asi moje nejoblíbenější postava, takže očekávání byla veliká. Nakonec jsem dostal úplně něco jiného, než jsem čekal, ale i tak se jednalo o skvělou záležitost. Autor hraje daleko více na psychologickou stránku postavy, kdy se dozvídáme myšlenkové pochody a motivace Bruce Bannera, potažmo Hulka. Jenkins hraje definitivně na vážnější notu a nutí čtenáře k většímu zamyšlení, než u většiny superhrdinských komiksů. Vlastně tu ani není klasická záporná postava, Rykera prostě vidím trochu jinak, ale největší souboj tu vede Bruce Banner sám se sebou. Kresba je klasika začátku tohoto tisíciletí, hodně mi připomínala styl, jakým kreslil Romita Jr. Spider-Mana, akorát o trochu slabší. Má něco z mangy, barvy jsou takové vybledlé a postavy jsou hranaté. Ale určitě mi nekazila celkový zážitek z téměř perfektního díla. Je to jiný Hulk, než jsme zvyklý, ale jako seznámení s postavou to funguje perfektně. Kniha, která je sice tlustá (na poměry UKK/NHM), ale určitě se dá přečíst jedním dechem.

(4. prosince 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvels Mightiest Heroes 010: Hulk
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Nejmocnější hrdinové Marvelu (2016)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 18/11/2016
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 26/02/2014
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Paul Jenkins
Kresba: Ron Garney

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 200
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 19. listopadu 2016
Naposledy editováno 28. ledna 2017

Najdete nás na Facebooku