80.0%
Nejmocnější hrdinové Marvelu 006: Captain America

Marvels Mightiest Heroes 003: Captain America

80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Captain America - Válka a vzpomínky Kdysi byl vyzáblý a slabý Steve Rogers prohlášen za boje neschopného. Pak ho ale experimentální sérum proměnilo v supervojáka na vrcholu sil. Cap svými schopnostmi bojuje za svobodu, brání utlačované a potírá tyrany kdekoliv na světě od temných dní druhé světové války až po současnost.

Obsah

Nyní si můžete přečíst jeden z nejlepších příběhů, které pro Strážce svobody stvořila talentovaná dvojice Roger Stern a John Byrne. Kromě soubojů s takovými protivníky, jako jsou Batroc, baron Blood a Hyde, nabízí tato kniha i konečnou verzi příběhu o Capově minulosti.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Kniha obsahuje sešit série Captain America #247-255.

Autoři

Roger Stern
Roger Stern
Scénář
John Byrne
John Byrne
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Povedené retro, které i přesto že na retro tolik nejsem dokázalo dobře zabavit. Je to sbírka kratších příběhů, takže se nejedná žádné promakané vele příběhy, ale na svou dobu nejsou až tak hloupé a naivní ( jen trochu ) a styl vyprávění mi nepřišel až tak zbytečně ukecaný jak bývá zvykem. Díky tomu se to velmi dobře četlo. Příběhy byli střídavé kvality. Třeba ten první byl asi nejslabší a nejlepší považuji příběh s baron Bloodem. Kresba mi přišla jako takové lepší klasické retro, kde ale opět musím vyzdvihnout příběh s upírem baron Bloodem, kde byla kresba také asi nejlepší. Fajn počtení byl poslední sešit, který beru jako dobré obohacení o Marvelovskou historii. 77%

(11. ledna 2018)
S4TW
Offline

Tohle je komiks, který ukazuje Capa tak, jak ho mám rád. Člověk s velkou vírou ve svou zemi, svobodu a demokracii. ale zároveň ho neustále něco zklamává. Ale Cap je člověk, který nevzdává a bude bojovat dál. Navíc se jedná i o zajímavý mix, takže nám kniha nabízí detektivku, romanci, superhrdinství, ale i třeba horor. Poslední tři sešity jsou vynikající a hororovka s CA je jeden z nejlepších příběhů, které jsem s ním četl. Kresba je také skvělá, precizní a detailní, nejvíc mě zaujaly obličeje postav, ze kterých vychází spousta emocí a citů. Hrdinný Cap v tom nejlepší světle, ale zároveň tu prožijete i problémy civilního Steva Rogerse, originu se pak dočkáte v poslední sešitě. Trochu slabší byl bonus (oproti předchozím NHM), ale příběhově a kresbou se jedná se Spideym o doposud nejlepší NHM.

(18. listopadu 2016)
jh666
Offline

Není to nic extra, ale dá se to. Některé příběhy jsou slabší, jiné i přes svou ukecanost lepší (nebo má prostě slabost pro příběhy odehrávající se starých anglických sídlech). Kresba je příjemná. Jen mě ale mrzí, že Capův origin je tu jen převyprávěn, docela bych si ze zvědavosti ten Captain America Comics 1 přečetl.

(8. listopadu 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvels Mightiest Heroes 003: Captain America
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Nejmocnější hrdinové Marvelu (2016)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 04/11/2016
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 09/04/2014
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Roger Stern
Kresba: John Byrne

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 200
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 4. listopadu 2016
Naposledy editováno 28. ledna 2017

Najdete nás na Facebooku