70.0%
Liga spravedlnosti 4: Síť

Justice League Vol. 4: The Grid

70.0%
-- %
Extérní hodnocení

Liga spravedlnosti… poražená zevnitř! Dokonce ani hrdinové z Ligy spravedlnosti nejsou schopni ochránit celou planetu sami. Když Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Cybor a Aquaman uspořádají nábor na nové členy týmu, dostaví se na něj některé z nejmocnějších bytostí na Zemi. Jeden z rekrutů však nepřišel proto, aby se k lize přidal, ale aby ji zničil zevnitř!

Obsah

Plány na rozložení Ligy spravedlnosti byly spřádány celé roky. Když se vrátí jeden z jejích největších nepřátel a zaútočí na základnu ligy, spustí to řetězovou reakci, která obrátí proti sobě Supermana, Batmana a Wonder Woman a postaví ligu proti dvěma dalším týmům, které nesou její jméno – Americké lize spravedlnosti a Temné lize spravedlnosti.
Jakmile však jdou hrdinové do války proti sobě, vítězi se mohou stát pouze jejich nepřátelé. Přetrvá Liga spravedlnosti tyto události, aby mohla posbírat, co zbude? 

Hvězdní tvůrci Geoff Johns (FOREVER EVIL, AQUAMAN) a Ivan Reis (GREEN LANTERN) vedou Ligu spravedlnosti k válce a porážce! Kniha Liga spravedlnosti: Síť obsahuje sešity Justice League č. 18–20 a 22–23.

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Geoff Johns
Geoff Johns
Scénář
Ivan Reis
Ivan Reis
Kresba
Joe Prado
Joe Prado
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Jak jsem již věděl předem, tak tato kniha je opravdu jen výběr několika sešitů které spojuje něco co zde není. Naštěstí ale v tuto chvíli již víme, že zbytek u nás vyjde a tak jsem na to koukal trochu jinak než ti, kteří po dočtení zjistili, že dostali jen obsahově plnější trailer a ještě nevěděli že vyjde zbytek. Díky tomu tedy necítím až takové zklamání, ale zato nechápavost jakým stylem se autoři snažili z lidí až tak okatě dostat více peněz, protože si tak museli pořídit několik dalších knih zůstala. Co se týče toho co nabízí tato kniha (když tedy vezmu v potaz že zbytek si budu moct přečíst), není nic špatného. Je zde velmi dobře rozpracovaný děj, který velmi dobře graduje. Když nebudu počítat poslední sešit, který je opravdu jen jedno velké WTF vzhledem k chybějící části, tak má kniha vlastně ucelený děj. Sice si sem tam člověk musí něco trochu domyslet, ale jinak se do děje dá i tak dostat a tak že vás to bude bavit. Nebo alespoň mě to bavilo. Je to čtivé, má to zajímavý děj a nabízí to zkrátka klasický dobře napsaný mainstremový superhrdinský komiks. Kresba především tam kde na ní pracuje Reis, je velmi vydařená a mému oku nabízela opravdu nádherné panely a především skvělé dvoj-panely. Jako celek tedy kniha působí dost nemastně, ale i tak nabízí dost zábavy a skvělou kresbu. A díky tomu že vím že vyjde i zbytek dávám 70%

(23. března 2018)
jh666
Offline

Těžko hodnotit příběh, kterému chybí prostředek. První třísešitový příběh je ucelený a je fajn, byť mě mrzí, že se na něm vystřídalo několik kreslířů, přičemž kromě úžasného Reise, to nebyla žádná sláva. Ale problém je druhá polovina. Sice je famózně nakreslená a je tu parádní akce, jenže tu chybí 2/3 příběhu. A to je fakt problém, protože člověk, který to nečetl v angličtině, v posledním sešitě nebude vědět, která bije. Za tohle sestavení knihy nemůže ani tak BB Art, jako spíš DC, protože tenhle výsek vyšel i v originále. Co už je ale vina BB Artu je to, že nechtějí vydal ani Trinity War (stačila by osekaná verze, jako vyšla a v Polsku), ani následující minisérii Forever Evil, bez které bude průměrný český čtenář podobně tápat u pátého dílu. Navíc se následky téhle mnisérie nesou až do konce Johnsova Runu. Snad u BB Artu změní názor a vydají alespoň to Forever Evil. Takhle jen 60 %

(28. ledna 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Justice League Vol. 4: The Grid
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Liga Spravedlnosti - New 52 (2013)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 31/10/2016
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 08/04/2014
Vazba Pevná/Paperback
Autoři Scénář: Geoff Johns
Kresba: Ivan Reis
Kresba: Joe Prado

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 176
Tisk barevný
Cena 399.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Vázaná

Formát 170x260mm
Počet stran 176
Tisk barevný
Cena 599.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Limitovaná edice

Formát 170x260mm
Počet stran 176
Tisk barevný
Cena 999.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 31. října 2016
Naposledy editováno 31. října 2016

Najdete nás na Facebooku