80.0%
Ultimátní komiksový komplet #115: Iron Fist - Pátrání po Colleen Wingové
80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Danny Rand je v New Yorku sice jen pár měsíců, ale už si stačil získat mnoho spojenců - a dokonce ještě více nepřátel.

Obsah

Když záhadné síly unesou jeho blízkou přítelkyni Colleen Wingovou, Danny se vydává na epickou cestu k její záchraně - ale protože mu v cestě stojí nepřátelé jako je Angar Řvoun, Radion - Atomový muž a Scimitar, čeká mystického mistra bojových umění boj o život!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Marvel Premiere #25 & Iron Fist (vol. 1) #1-7

Autoři

Chris Claremont
Chris Claremont
Scénář
John Byrne
John Byrne
Kresba

Komentáře uživatelů

jh666
Offline

Claremont by si co do ukecanosti komiksů mohl podat ruku se Stanem Lee, ale na rozdíl od něj naštěstí nejsou jeho dialogy tak toporné. Knize rozhodně prospívá, že na rozdíl od většiny starších věcí je nám naservírován jeden ucelený příběh (byť s jednou odbočkou), který je člověka skutečně zaujme. Iron Fista jsem četl poprvé a rozhodně se jedná o něco jiného, než na co jsem zvyklý, ale bavilo mě to. Kresbu pak není třeba moc komentovat, je výborná. 75 %

(18. října 2016)
S4TW
Offline

Přiznám se, že bojová umění, východní kultura a postava Iron Fista nejsou moje šálky čaje. Když ovšem něco takového dostane na starost Claremont, tak se může jednat o zajímavé dílo. A to tahle kniha skutečně je. Především jsou tu velmi dobře fungující postavy (i když někteří záporáci jsou vyloženě trapní - Ravager, ale pak jsou tu i ti skvělí - Khan), především ty vedlejší. Příběh taky slušně odsýpá, je zde spousta kung-fu akce, takže samé híjááá, čijáááá a kjááá. Příběh není úplně přímý a k rozuzlení se postupně dopracováváme, díky čemuž nás autor drží neustále v napětí. Knize hodně pomáhá výborná kresba Johna Byrnea, která skutečně patří mezi to nejlepší, co jsme mohli v sedmdesátých letech vidět, navíc je zde i místy zajímavá práce s panely. Ač se jedná o ukázkové béčko, tak je pořád ukázkové. Velmi dobré představení méně časté postavy funguje v této knize dobře. Navíc je zde i několik silných a originálních okamžiků, které také knize pomáhají. Nadprůměrná spokojenost.

(14. března 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Iron Fist: The Search for Colleen Wing
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 12/10/2016
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 2015
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Chris Claremont
Kresba: John Byrne

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 170
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 17. října 2016
Naposledy editováno 17. října 2016

Najdete nás na Facebooku