60.0%
Nejmocnější hrdinové Marvelu 004: Hawkeye

Marvels Mightiest Heroes 004: Hawkeye

60.0%
-- %
Extérní hodnocení

Hawkeye je nejlepší lučišník světa. Hrdina, který dokázal obstát mezi nejsilnějšími bytostmi vesmíru vyzbrojený jenom tou nejjednodušší zbraní, jakou lidé znají. I když jeho cesta hrdiny nebyla snadná, jeho činy se staly zdrojem mýtů.

Obsah

V této knize, ve které je přetištěna jeho první minisérii napsaná a nakreslená legendárním Markem Gruenwaldem, spolu s dalšími klasickým příběhy, najdete všechno, co byste se Hawkeyovi chtěli dozvědět.

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Mark Gruenwald
Mark Gruenwald
Kresba/Scenář
Stan Lee
Stan Lee
Scénář
Don Heck
Don Heck
Kresba
Jack Kirby
Jack Kirby
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Tenhle komiks je příkladem průměru. Ničím nevyčnívá, ale zároveň nic není tak strašné že by jste to ani nechtěli dočíst.Tedy až na naprosto nudný a o ničem druhý sešit, který mohl mít klidně jen dvě stránky a vše by se tam vešlo, a velmi naivní a hloupě napsané scénáře.Ty ale zase povyšuje a na lepší celkové hodnocení dostává kresba a pár zajímavých nápadů. Komiks jsem přečetl na dovolené, takže sednout si, vypnout a dozvědět se něco o Hawkeye-ovi když u nás o něm nic jiného nevyšlo bylo fajn, ale celkově dávám 50% tak jak průměr velí.

(3. srpna 2017)
S4TW
Offline

Hawkeye jsem vždy považoval jako takového Avengera do počtu a tenhle komiks mi ukázal proč. Je to asi nejhorším komiks, jaký jsem v rámci UKK a NHM četl. První sešit je neskutečný shit, který za svou pitomost zaslouží korunu, je to trapné, hloupé, postavy absolutně nefungují a vše doplňuje hnusná kresba. Druhý sešit je zase absolutně o ničem, nic se neděje, nic se nestane, jen se vymění členové Avengers, ale celé to proběhne absolutně bez emocí. Gruenwald je jednooký král mezi slepými, ale pořád je to příběhově podprůměr. Hakweye si mě ničím nezískal, naopak mě spíš otravoval a záporáci byli jeden velký vtip. Ty kostýmy, to je horší než maškarní v Jedličkově ústavu. Příběh se snaží působit vyspěle a originálně, ale vyznívá to tak nějak naprázdno. Naštěstí se to celkem rychle čte a za chvíli už ani nebudete moc vědět, o čem to bylo. Jediné, co mě na komiks bavilo byla Gruenwaldova kresba, která je prvotřídní.

(22. října 2016)
jh666
Offline

Konečně se Hawkeye dočkal knihy v češtině. Sice se jedná o něco už starší, ale určitě to patří k té lepší klasice. Mark Gruenwald je podle mě lepší kreslíř než scénárista, ale i tak jde si příběh užít. Místy je to trochu těžkopádné, ale ve výsledku hodnotím kladně. 70 %

(7. října 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvels Mightiest Heroes 004: Hawkeye
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Nejmocnější hrdinové Marvelu (2016)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 07/10/2016
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 2014
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Stan Lee
Kresba: Don Heck
Kresba: Jack Kirby
Kresba/Scenář: Mark Gruenwald

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 180
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 7. října 2016
Naposledy editováno 7. října 2016

Najdete nás na Facebooku