100.0%
Nejmocnější hrdinové Marvelu 002: Spider-Man

Marvels Mightiest Heroes 001: Spider-Man

100.0%
-- %
Extérní hodnocení

Poté, co díky kousnutí radioaktivního pavouka získal nadlidské vlastnosti, stal se z Petra Parkera úžasný Spider-Man. Se svými novými schopnostmi a mechanickým vystřelovačem pavučin se snaží uchránit uliceNew Yorku před takovými děsivými protivníky, jako je doktor Octopus, Lizard nebo Green Goblin.

Obsah

V téhle sbírce odhalíte historii maskovaného mstitele, od jeho prvního zjevení až po jeden z jeho nejlepších moderních příběhů, Šťastné narozeniny. Je to příběh, který vás protáhne časem a vezme Petra Parkera na nebezpečnou cestu do minulosti i budoucnosti.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje komiksy ze série Amazing Spider-Man (Vol. 2) #57-58 + (Vol. 1) #500-502; Amazing Spider-Man (Vol. 1) Annual #3 a materiál z Amazing Fantasy (Vol. 1) #15

Autoři

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Spider-Man bývá často sázka na jistotu, ale o to víc se můžete spálit. Spider-Manův origin příběh považuji za jeden z nejlepších originů, co jsem u superhrdinů četl. Nový design kresby vypadá fajn, na jednu stranu zachovává kouzlo původní kresbu, na stranu druhou se mu povedlo kresbu zmodernizovat. Další příběh se Sinister Six je klasicky šedesátkově naivní, ale i přesto bych řekl, že se jedná o slušný příběh narvaný akcí a hlavně nám pěkně představí některé z hlavních nepřátel Spideyho. No a Straczynski? Z Návratu jsem byl u vytržení, naopak Odhalení a Dokud hvězdy nezhasnou mě hodně zklamalo. A tohle je zase Návrat! Výroční příběh je sice mysteriózní a má v sobě spoustu prvků sci-fi a fantastiky, ale tohle u Spider-Mana nikdy nebyl problém. A Straczynski prostě umí psát velké příběhy. Objevuje se zde spousta známých hrdinů a padouchů, Peter si to musí uspořádat v hlavě, nechybí ani vyšší poselství a zásadní věci k zamyšlení. Samozřejmě vše prokládá skvělá akce. Poslední dva sešity jsou zase klidnější, více o Parkerovi samotném, ale i tohle je to, proč je tento hrdina tak oblíbený, jelikož jeho občanská totožnost je neméně zajímavá a čtivá. Vše doplňuje parádní Romitova kresba, která je jak ušitá na míru Spider-Manovi. Ty krkolomné pozice a zvláštní tvary k tomu prostě patří. Jednoduše skvělý komiks.

(20. září 2016)
DrKeroch
Offline

Jeden s nejlepších příběhů Spider-Mana určitě stojí za koupi.

(15. října 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvels Mightiest Heroes 001: Spider-Man
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Nejmocnější hrdinové Marvelu (2016)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 09/09/2016
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí --
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Stan Lee
Scénář: Joseph Michael Straczynski
Kresba: Steve Ditko
Kresba: John Romita, jr.

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 152
Tisk barevný
Cena 99.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 9. září 2016
Naposledy editováno 9. září 2016

Najdete nás na Facebooku