66.7%
Ultimátní komiksový komplet #075: Samotný strach 2

Had vrhl stín strachu zakrývající celou Zemi a jediná naděje Avengers spočívá v tom, že spojí síly s Asgardem. Jenže Odin svět lidí opustil a vyžádá si enormní oběť přesvědčit jej k návratu.

Obsah

Jsou největší hrdinové planety připraveni zaplatit nejvyšší cenu, nebo celý svět shoří v Hadově ohni.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Fear Itself #4-7 & Fear Itself 7.1: Captain America

Autoři

Matt Fraction
Matt Fraction
Scénář

Komentáře uživatelů

jh666
Offline

Na první části ještě něco bylo, bohužel druhá polovina tohoto eventu je přinejlepším průměr. Děj letí dopředu jako opřekot, ale tentokrát ne v tom dobrém slova smyslu. Celé to působí strašně uspěchaně. Najde se zde sice pár dobrých momentů (Tony a Odin, Cap držící jistou věc), ale to je více méně všechno. Smutné je, že na rozdíl od předchozích eventů nemá tenhle takřka žádný výraznější dopad (následky občanské války nebo Klanu M přetrvaly několik let). Vždyť jedna z věcí, které se měly tímto eventem změnit, byla minimálně z části smazána epilogovým sešitem 7.1, které je součástí knihy (sešity 7.2 a 7.3 v knize nejsou). Abych jen nehaněl, většina knihy má skutečně výbornou kresbu od Stuarta Immonena. Na tu je skutečně radost pohledět. Díky ní nakonec hodnotím 3 hvězdami.

(22. srpna 2016)
S4TW
Offline

Finále tohoto eventu na mě působí jaksi přeplácaně, respektive zmateně. Abych to uvedl na pravou míru, tak jsem se bavil, jelikož se jedná o slušnou dávku akce, která frčí od první do poslední stránky, ale myslím si, že takto zásadní událost by si zasloužila více prostoru. Každopádně pokud chcete pouze nějakou akci bez větší promyšlenosti, jděte do toho. Zakončení mě sice zklamalo a byl jsem na hraně mezi 3* a 4*, ale poslední sešit byl tak parádní, že 4* jsou jasné, výborná kresba, úžasně atmosférická se skvěle depresivními barvami. Navíc mi celá kniha dala větší smysl až po přečtení bonusu, takže 4* určitě ano.

(16. října 2016)
47
Offline
47

O mnoho lepšie tak dopadly bonusy.Ani jeden nepísal Fraction a aj ked sú niektoré vyslovene otrasne nakreslené,sú to naj čo táto dvojkniha ponúkla.Originy v knihe prvej dopadli lepšie,ako akési dozvuky tohto eventu v knihe druhej,no Samotný Strach 7,1 od Brubakera je zo zmienených bonusov oboch kníh najlepší a hlavne famózne nakreslený.To čo akokeby odflákol scenárista,alebo je proste len veľmi slabý scenárista,úspešne napravuje kreslič Immonen.Jeho práca je odvedená na jednotku s hviezdičkou,takže dávam podpriemernému komiksu priemerné 3z5.

(17. prosince 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Fear it Self 2
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 17/08/2016
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Matt Fraction
Kresba: Stuart Immonen

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 152
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 21. srpna 2016
Naposledy editováno 21. srpna 2016

Najdete nás na Facebooku