100.0%
Deadpool 1: Mrtví prezidenti

Deadpool - Volume 1: Dead Presidents

100.0%
-- %
Extérní hodnocení

Deadpool stojí proti největšímu nebezpečí, kterému svět kdy čelil – proti americkým prezidentům. Proti mrtvým a zombifikovaným americkým prezidentům, abychom byli přesní. Prezidentům, kteří se vracejí a hodlají dát USA do pořádku. Ať to stojí, co to stojí.

Obsah

Chcete vidět souboj Deadpoola s Abrahamem Lincolnem? Zajímá vás, jestli zvítězí ve rvačce ve vesmíru s Ronaldem Reaganem? Tak v tom případě neváhejte a sáhněte po prvním dílu Deadpoolovy série – série, do které se zamilujete tak, že ji požádáte o ruku!

Od scenáristů komiksu Deadpool: Drákulova výzva a kreslíře, který rozjel řadu Živí mrtví!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Deadpool #1-6

Autoři

Gerry Duggan
Gerry Duggan
Scénář
Brian Posehn
Brian Posehn
Scénář
Tony Moore
Tony Moore
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Je to zábavné, je to vtipné, je to akční, je to bláznivé, ale zároveň to je i chytré, respektive na to, aby člověk pochopil některé odkazy a narážky, tak musí znát dobře historii a kulturu USA (což bude nejspíš problém i u samotných amíků). Samozřejmě nečekejte nějaké psychedelické drama s neuvěřitelně rozvinutou psychologií postav a filozofování nad smyslem života. Tohle je Deadpool, ten má bavit a daří se mu to sakra dobře. Duggan & Posehn jsou ti praví, kdo by ho měli psát, umí chytrý humor, ale zároveň infantilní a bez zbytečných zábran. Navíc je podporuje úžasná Moorova kresba, která tomu dodává další vtipnou a akční nadstavbu. Akce běží od začátku do konce, je to akce plná krve, výbuchů, vnitřností a mrtvých prezidentů. Je cítit, že to je rozjezd série, takže nejede ještě na úplně plné obrátky, ale za mě je to velmi slušných 90%. Jediný nedostatek vidím v překladu, který občas zabíjí vtipy (četl jsem originál, kde jsem se bavil o něco víc). Samotná postava Deadpoola je prostě super a já ji žeru.

(26. října 2016)
jh666
Offline

Tady se není moc o čem rozepisovat. Deadpoolův lov na prezidenty je zábavná akční řezničina, která se od začátku do konce takřka nezastaví. Mimo to potěšila i camea některých dalších marvelovských postav. Kresba Tonyho Moora sice nepatří mezi moje nejoblíbenější, ale sem sedí naprosto dokonale.

(8. listopadu 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Deadpool - Volume 1: Dead Presidents
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Deadpool (2016)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 22/08/2016
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 11/06/2013
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Gerry Duggan
Scénář: Brian Posehn
Kresba: Tony Moore

Typ vazby

Brožovaná

Formát 194x286mm
Počet stran 136
Tisk barevný
Cena 329.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 16. srpna 2016
Naposledy editováno 8. prosince 2016

Najdete nás na Facebooku