60.0%
Ultimátní komiksový komplet #093: Nick Fury - Agent S.H.I.E.L.D.u 2
60.0%
-- %
Extérní hodnocení

Světa stojí na pokraji katastrofy, které může zabránit pouze jediný člověk - nejlepší špion v marvelovském vesmíru, Nick Fury, agent S.H.I.E.L.D.u.

Obsah

Musí použít svoji inteligenci a prohnanost, aby ochránil planetu před hordami Hydry, baronem Von Struckerem, ďábelským Žlutým drápem a dalšími. Připravte se na napínavé špionážní dobrodružství od průkopníka komiksu Jima Steranka.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Nick Fury: Agent of S.H.I.E.L.D.#1-5 & materiál z Strange Tales (vol. 1) #163-168

Autoři

Jim Steranko
Jim Steranko
Kresba/Scenář

Postavy

Komentáře uživatelů

jh666
Offline

Lepší než první díl, asi i díky tomu, že to až na jeden sešit celé psal a kreslil Steranko. Jinak to pokračuje ve stejném duchu, kdy jsou příběhy ukecané, logika si vzala dovolenou, ale nějakým zvláštním způsobem to člověka i baví (až na to množství textu). Je vidět, že Steranko má vážně dost fantazie, takže tu vedle sebe máme špionážní příběhy, sci-fi i marvelovskou verzi psa baskervillského. 60 %

(8. srpna 2016)
S4TW
Offline

Je obrovská škoda, že tak skvěle nakreslený komiks sráží slabší scénář. Po příběhové stránce mi přijde, že se jedná o hroznou slátaninu všeho možného. Je vidět, že se Steranko snažil do komiksu za každou cenu přinést něco nového a tak experimentuje nejen v kresbě, ale bohužel i ve scénáři. Tudíž se jedná o špionážní sci-fi fantasy hororovku řízlou humorem. Bohužel mi tato kombinace na Nicka Furyho moc nesedí. Ale pravdou je, že i přesto je scénář o dost lepší, než v první části. Fury je stravitelnější, postavy uvěřitelnější a dialogy chytřejší. Ale hlavním důvodem, proč si koupit tento komiks, je absolutně parádní kresba, která na tu dobu musela být něco neskutečného. Zde se experimentování absolutně vyplatilo. To, jak Steranko pracoval s panely, jak pracoval s kresbou a využíval všemožné věci (barvy, stínování, ale i využívání fotografií), to je opravdu luxus. Bohužel toto dílo sráží velmi slabý scénář, ale kresbou se jedná o nejlepší starší komiks v UKK.

(15. srpna 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Nick Fury: Agent of S.H.I.E.L.D., Part 2
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 03/08/2016
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 1984
Vazba Pevná
Autoři Kresba/Scenář: Jim Steranko

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 192
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 8. srpna 2016
Naposledy editováno 8. srpna 2016

Najdete nás na Facebooku