100.0%
Lucifer 10: Jitřní hvězda
100.0%
-- %
Extérní hodnocení

Z pekla až na nebeský trůn! Souboj o nebeský trůn právě začal! Je tu desátá, předposlední kniha ze série Lucifer a s ní finální střetnutí! Všechny větší postavy minulých dílů se vracejí na scénu, aby si naposledy vyřídily účty. Armády se střetávají v krvavém boji... a je načase, aby Lucifer vytáhl z rukávu své poslední trumfy. Jenže budou mu v tomhle krutém boji na konci vesmíru stačit?

Obsah

V nebi zuří válka.
A není to studená válka, je žhavá jako samo peklo - zákeřná, totální a neúprosná, stejně jako ta, kterou rozpoutal Lucifer, když byl svět ještě mladý. Jenže tentokrát bojuje Padlý anděl na straně nebe.
Nové zástupy zrozené z Lilith táhnou na Stříbrné město a Světlonoš musí sestoupit do svého bývalého panství, do pekelné sféry, aby zde nalezl armádu svolnou bránit svaté zdi. Jenže jeho moc slábne a peklo má nového vládce. A ten není příliš nakloněn Luciferovým záměrům.
A jak se chaos šíří přes obě jsoucna, jak uvrhává světy do zoufalství a nechává lidské duše krvácet do prázdnoty, na pláních Armagedonu se k poslednímu boji připravují obránci všeho živého: padlý anděl, démonka a lidská žena stojí v cestě vlkovi zkázy a armádě, které nemůže být přečíslena.
A zdá se, že i v cestě nejvyšší bytosti - protože i sám Bůh se zřejmě rozhodl, že nemohou vyhrát...

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Mike Carey
Mike Carey
Scénář
Ryan Kelly
Ryan Kelly
Kresba
Peter Gross
Peter Gross
Kresba

Komentáře uživatelů

Morzael
Offline

Jitřní hvězda nás hází přímo do chřtánu poslední bitvy. Kostky jsou vrženy a všechny postavy série směřují vstříc svému osudu. Vrací se nám zpět spád, který posledním dílům chyběl a všem svým fanouškům dopřává důstojné finále. Vše, co máte na Luciferovi rádi - ať už filosofování, akci nebo postavy - tu dostane svůj prostor, takže si každý přijde na své. Sice nám ještě zbývá jeden díl, ale zatím jsem s tím, kam Mike Carey Lucifera směřuje, velmi spokojený.

(4. října 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Lucifer 10: Morningstar
Druh Román
Žánr Horor
Série Lucifer (2007)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 04/07/2016
Originální vydavatelství Vertigo
Datum vydání v zahraničí 12/06/2006
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Mike Carey
Kresba: Ryan Kelly
Kresba: Peter Gross

Typ vazby

Vázaná

Formát 172x260mm
Počet stran 194
Tisk barevný
Cena 589.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 11. července 2016
Naposledy editováno 11. července 2016

Najdete nás na Facebooku