80.0%
Ultimátní komiksový komplet #074: Samotný strach 1
80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Z exilu se vrátila smrtící hrozba uvězněná před dávnými věky, aby zakryla Zemi závojem strachu. Nejvyšší bůh Odin přeruší vazby mezi Asgardem a světem lidí.

Obsah

Tajuplné zlo a noví nepřátelé spojují síly, aby zlikvidovali Nejmocnější hrdiny Země. V devíti říších se rozpoutává peklo. Dokážou naši hrdinové odolat takovému náporu?

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Fear Itself: Book of the Skull, Fear Itself #1-3 a Fear Itself: The Worthy

Autoři

Matt Fraction
Matt Fraction
Scénář

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

jh666
Offline

Těžko se hodnotí jen polovina příběhu (zvlášť, když člověk ví, co pak přijde), ale tahle polovina Samotného strachu je rozhodně ta lepší (až na Odina, který se chová jako pořádný pako, i když hláška \\\"Odin dává, Odin bere,\\\" se povedla). Jinak to začíná pěkně (škoda, že to nevydrží), kniha se dobře čte a hlavní příběh je skvěl nakreslený. Bonusový sešit Worthy je pak příjemným připomenutím originů některých postav a vzhledem k tomu, že některé nejsou moc známé je jeho zařazení dobré. První část za 68 %

(2. května 2016)
S4TW
Offline

Po delší době celomarvelovský event, který mě vážně bavil. I přes to, že se zatím jedná o úvod, který vyvrcholí v druhé knize, tak se jedná o skvělou akci. Zápletka vypadá zajímavě, především zapojení Asgarďanů tomu dává zajímavý rozměr. Postava Odina tu je kulervoucí. Super je také to, že se autoři nebojí lehce přitvrdit a tak utržená ruka nevadí. Kresba je výstižně dynamická a dodává bojovým a akčním scénám na \"filmovosti\", takže se cítíte chvílemi jak v kině. Je pravda, že samotné postavy nedostávají moc prostoru, ale jak jsem řekl, je to komiks především o velké a všepohlcující akci, která se povedla. Takový velký event samozřejmě zahrnuje spoustu přídavků, kterých se v CZ nedočkáme a tak někteří můžou být lehce dezorientovaní, ale já to zvládl i bez nich a fakt jsem se bavil. Zapojení klaďasů či postav na hraně do týmu padouchů, to už je jen taková ta třešnička, co dodává na dramatičnosti. První polovina 90%, ale mám trochu obavy, jak se povede ta druhá...

(12. října 2016)
47
Offline
47

Po Fractionovom Iron Manovy v UKK som od tejto dvojknihy moc nečakal...a ani som moc nedostal.Do krajnosti akciou nabušený náter doplatil na primitívny príbeh,ktorý tu bol už toľko krát predtým.Nejaké fajn nápady tu sú...osem kladív a ich osem nositeľov,konflikt Thora s Odinom a to je asi tak všetko čo sa týka pozitív.A je to žalostne málo.Akcie je dosť a ešte viac,dokonca nechýba pád hrdinov,ale akosi to nefunguje vinou strohosti,vďaka ktorej som mal silný pocit nedotiahnutosti.Proste si každý kto ma napadne dáte po papuli,aby nakoniec zviťazilo dobro...óó aké nečakané pán Fraction.

(17. prosince 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Fear it Self part 1
Druh Omnibus
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 27/04/2016
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Matt Fraction
Kresba: Stuart Immonen

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 170
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 1. května 2016
Naposledy editováno 1. května 2016

Najdete nás na Facebooku