100.0%
Živí mrtví 17: Důvod se bát

The Walking Dead, Vol. 17: Something to Fear

100.0%
-- %
Extérní hodnocení

Přichází další zlomový díl. Myslíte si, že byl Guvernér odporný mizerný parchant? Budete na něj ještě s láskou vzpomínat. Na scénu vstupují Negan a jeho Přeživší – a pro skupinu to bude mít kruté následky.

Obsah

Přichází další zlomový díl. Myslíte si, že byl Guvernér odporný mizerný parchant? Budete na něj ještě s láskou vzpomínat. Na scénu vstupují Negan a jeho Přeživší – a pro skupinu to bude mít kruté následky.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

The Walking Dead #97-102

Autoři

Robert Kirkman
Robert Kirkman
Scénář
Cliff Rathburn
Cliff Rathburn
Coloring/Stínování

Postavy

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Tohle byl kulervoucí díl. To co se zde přihodilo se mi bude honit hlavou ještě dlouho. Nejvíc mě dostává, že i přestože se tam událo tolik hrozných věcí, tak život jde zkrátka dál a tahle série už se pomalu ani nepozastavuje skoro nad ničím. Ano je to tam všechno cítit a jisté chvilky tam každá událost má, ale Kirkman vás prostě nenechá vydechnout. Přijde mi že se nadechnu vždy na začátku čtení a vydechnu až na jejím konci. Prostě paráda. Chci další díly!!

(28. listopadu 2018)
S4TW
Offline

Já si myslím, že série Živí mrtví má pořád co nabídnout. Ano, je pravdou, že tvůrci jedou podle nějaké šablony, kdy nás chvilku jakoby uspávají, všechno se vyvíjí a vypadá to, že bude líp, ale pak přijde nějaká nečekaná (či čekaná) událost, který všechno rozes... a převrátí vzhůru nohama. Pak nastane řež a akce. A pak zase znovu. Mezi tím se řeší mezilidské vztahy. Ale faktem zůstává, že nám příběh má pořád co nabídnout a umí neustále překvapovat a šokovat, čehož je tento díl dobrým příkladem, jelikož scéna, při které to jeden ze skupiny schytá, je opravdu silná. Já naopak mám názor, že Kirkmanovi postavy jsou skvělé, uvěřitelné a neustále se vyvíjí. Na jednu stranu se chovají, jak bychom všichni čekali, na stranu druhou dokáží i překvapit něčím nečekaným. Tahle série si pořád drží velmi vysokou kvalitu, což je vzhledem k počtu čísel a tomu, že jí pořád píše jeden člověk, obdivuhodné. Postavy se vyvíjí, příběh se posouvá a akce také nechybí. Je to prostě super.

(2. srpna 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Walking Dead, Vol. 17: Something to Fear
Druh Román
Žánr Horor
Série Živí mrtví (2009)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 02/05/2016
Originální vydavatelství Image Comics
Datum vydání v zahraničí 06/12/2012
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Robert Kirkman
Kresba: Charlie Adlard
Coloring/Stínování: Cliff Rathburn

Typ vazby

Brožovaná

Formát 165x255mm
Počet stran 136
Tisk černobílý
Cena 299.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 21. dubna 2016
Naposledy editováno 21. dubna 2016

Najdete nás na Facebooku