86.7%
Ultimate Spider-Man: Venom

Ultimate Spider-Man Vol. 6: Venom

86.7%
-- %
Extérní hodnocení

Pro všechny, co oplakávali konec série Ultimate Spider-Man, je tu dobrá zpráva! Přichází další díl – tentokrát v knižní podobě! V tomto svazku najdete kompletní příběh zrození jednoho z nejpopulárnějších marvelovských záporáků, legendárního Venoma! Jenže tohle je Ultimate vesmír, takže nepočítejte, že by bylo všechno tak, jak jste zvyklí...

Obsah

Pavuci se jen tak nedají. Spláchnete je do vany... a za chvíli jsou zpátky a tváří se, jakoby se nic nestalo. A se Spider-Manem to není jiné. Jeho řada Ultimate Spider-Man a spol. sice skončila, ale my se s tím stále nemohli smířit, takže jsme se rozhodli to ještě jednou zkusit. Koneckonců, když ne Spider-Man, tak kdo? Ovšem tentokrát jedeme v knižní podobě! 
V nové knize najdete celých sedm původních sešitů, které sice přímo navazují na řadu Ultimate Spider-Man a spol, ale pokud starší magazíny nemáte, nic se neděje, najdete tu rekapitulaci starší události... a hlavně je nová kniha naprosto samostatná.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Ultimate Spider-Man #33-39

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Tak jsem si ještě jednou mohl užít Ultimate Spider-mana. Po ukončení jistého časopisu navazuje tento komiks přímo na poslední číslo. Díky tomu nebudete o nic ochuzeni a navíc ještě dostanete mnohem větší nálož než v jednom čísle časopisu. Díky tomu jsem se mohl do čtení více ponořit. Tato série dokazuje opět to že umí nejen parádní akci, ale také umí velmi dobře vykreslit osobní vztahy a trable Petera Parkera. Díky tomu nemusí být v jednom sešitě ani trocha akce a přesto vás to dokáže zabavit. Do toho přidejte skvělý origin s Venomem a další parádní Spider-man je na světě. A to vše v moc dobré kresbě , která mě osobně hodně baví. Za mě 90%.

(27. března 2018)
S4TW
Offline

Jednoduše musím říct, že Ultimate Spider-Man nedosahuje kvalit toho originálního. Možná jsem jen konzerva, ale v podstatě vše, co je zde originální a nově pojaté mi přijde slabší, než to původní. Celý koncept USM na mě působí, jako kdyby to bylo psané výhradně pro náctileté publikum. Ano, Ultimate Universe je možná temnější či syrovější, blíže tomu našemu skutečnému světu, ale i tak jsem měl pocit, že bych si dílo užil daleko více před deseti lety. Bendis rozhodně umí psát lépe. Navíc se zaměřuje především na Parkera (což je patnáctiletý klučina) než na Spideyho. Vše je daleko víc o psychologii postav a vztazích mezi nimi. Přeci jen velkou část příběhu se řeší pubertální problémy a vztahy. Navíc mě v tomto díle mrzelo, že Venom nedostal více prostoru a nebylo zde více akce, které by byl součástí. Co mě ovšem potěšilo, byla skvělá kresba Bagleyho, který dokonale vystihl atmosféru a zasazení příběhu. Z jeho postav čiší emoce a navíc skvěle zvládá i akční scény. Nad Spideym hůl nelámu, ale zázraky od něj už nečekám. Když si budu moct vybrat, raději sáhnu po tom šest-set-šestnáctkovém.

(21. května 2016)
jh666
Offline

Crew se po roční pauze vrátila do světa Ultimate Spider-Man (snad tam chvíli vydrží) a já jsem za to rád. Venom začíná přesně tam, kde Ultimate Spider-Man a spol. skončil a po odbočce s napodobitelem nám Bendis servíruje další upravenou verzi jednoho z nejslavnějších Spider-Manových záporáků. Venomův origin je opravdu hodně překopán, ale do světa Ultimate Marvelu dokonale sedí. Akce není sice tolik, ale když přijde stojí za to, hlavně díky kresbě Marka Bagleyho, který je opět o něco lepší. 95 %

(25. března 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Ultimate Spider-Man Vol. 6: Venom
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimate Spider-Man & spol. (2012)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 07/03/2016
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 06/09/2006
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Brian Michael Bendis
Kresba: Mark Bagley

Typ vazby

Brožovaná

Formát 156x240mm
Počet stran 176
Tisk barevný
Cena 379.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 17. února 2016
Naposledy editováno 9. března 2016

Najdete nás na Facebooku