93.3%
Ultimátní komiksový komplet #073: Ultimate Spider-man - Smrt Spider-mana
93.3%
-- %
Extérní hodnocení

Šest Spideyho nenebezpečnějších protivníků - Norman Osborn, doktor Otto Octavius, Electro, lovec Kraven, Sandman a Vulture - uteklo z vězení S.H.I.E.L.D.u.

Obsah

Šest Spideyho nenebezpečnějších protivníků - Norman Osborn, doktor Otto Octavius, Electro, lovec Kraven, Sandman a Vulture - uteklo z vězení S.H.I.E.L.D.u. Spojená svou nenávistí k pavoučímu hrdinovi se tahle zlověstná tlupa rozhodne pomstít Petru Parkerovi za své minulé porážky. Jejich cílem je Spider-Manova rodina a jeho přátelé. Ultimate Spider-Man musí podstoupit největší oběť, aby své šílené protivníky zastavil jednou provždy.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Ultimate Spider-Man #153-160.

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Nejedná se o dokonalý spider-manovský komiks, ale přesto je velice dobrý. Hlavní nedostatek vidím v tom, že na hlavní pointu komiksu je upozorněno hned několikrát na začátku, takže konečná smrt Parkera nemá zdaleka takový emocionální efekt, jaký mohla mít, kdybychom to tolik nečekali. Příběh rozjíždí své tempo postupně, ze začátku je tempo hodně vlažné, skoro až nudné, ale postupně nabírá na obrátkách a nakonec je to zběsilá a drsná jízda mezi panely. To podtrhuje i kresba, kterou hodnotím jako velice povedenou. Především dvojstránkové kresby a akční scénky.Na komiksu se mi především líbí, že má takový teenagerovský vzhled, ale příběh je i přesto velice drsný a krutý. I když se mi komiks celkem dost líbil, tak si pořád myslím, že klasický Amazing Spider-Man je minimálně o třídu lepší, než ten z Ultimate Universe.

(18. března 2016)
47
Offline
47

Smrť ultimate Spider-Mana je presne to čo by som od Bendisa očakával...náter...Je pravda že rozjazd je pomalý a všetko zrazu Parkerovy až okato vychádza....J.J.Jameson a jeho ponuka,Mary Jane...čo pri niekom ako je Peter Parket musí byť jednoducho podozrivé a samo o sebe to indikuje riadny prúser...no ale veď ten nakoniec vlastne príde..Na piatu hviezdu to vytiahla hlavne druhá polovica knihy,ktorá je na komix so Spider-Manom nečakane parádne drsná a neľútostná.Kresba všetkých pánov je super...takého teenagerského razenia,ale nenarušuje nečakane drsné pojatie....Paráda....4,8 z 5

(3. září 2016)
jh666
Offline

Bendisova Spider-Mana jsem měl vždycky rád, a to mj. i díky jeho smrti, která podle mě patří k těm nejlepším, co se Marvelu týče. Pro mě tu funguje všechno, co k něčemu takovému patří, akce, která vrcholí střetem se Spider-Manovou Nemesis, emoce a Bagleyho úžasná kresba. Takhle má umírat hrdina. Pro mě jeden z vrcholů Bendisovy tvorby. 100 % P. S. Je škoda, že v redakci zase kašlali na vedlejší kreslíře. Čtenář se tak nedozví, že na první dvou sešitech se kromě LaFuenteho podílela i Sara Pichelli a další lidé, nebo že třetí sešit nakreslil Chris Samnee.

(4. února 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Ultimate Spider-Man: The Death of Spider-Man
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 03/02/2016
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 02/10/2011
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Brian Michael Bendis
Kresba: David LaFuente
Kresba: Mark Bagley

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 180
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 3. února 2016
Naposledy editováno 17. února 2016

Najdete nás na Facebooku