--
Vražedná tajemství a další příběhy
--
-- %
Extérní hodnocení

Ultimátní sbírka komiksů nakreslených podle povídek Neila Gaimana! Najdete tu příběhy, které v zahraničí vyšly v mnoha různých knihách, všechny pěkně pohromadě. Příběhy tvůrce Sandmana adaptovali takové komiksové veličiny jako P. Craig Russell (příběh Vražedná tajemství), Michael Zulli (Cena, Dcera sov, Fakta v případu zmizení slečny Finchové) či John Bolton (Harlekýnův Valentýn).

Obsah

Ultimátní sbírka komiksů nakreslených podle povídek Neila Gaimana! Najdete tu příběhy, které v zahraničí vyšly v mnoha různých knihách, všechny pěkně pohromadě.

Příběhy tvůrce Sandmana adaptovali takové komiksové veličiny jako P. Craig Russell, Michael Zulli či John Bolton. Dozvíte se, jak je důležité mít kočku, zúčastníte se vyšetřování vraždy anděla, dojde na nadpřirozenou love story i podivnou atrakci.

Mistr městské fantasy otvírá svůj krám. Neváhejte a vstupte!

Čtyři komiksové knihy Neila Gaimana obsahující pět povídek, vychází u nás v jedné jediné parádním komiksu. I nematimatikovi dojde, že v kníze Vraždená tajemství a další příběhy toho dostane vážně dost. Dozví se, jak je důležité vlastnit kočku, odhalí tajemství sov, zúčastní se vyšetřování vraždy anděla, prožije jednu mystickou valentýnskou romanci - a na závěr dojde na zmizení slečny Finchové v jedné podivné atrakci. 

Povídky Neila Gaimana adaptovali takové komiksové veličiny jako P. Craig Russell (příběh Vražedná tajemství), Michael Zulli (Cena, Dcera sov, Fakta v případu zmizení slečny Finchové) či James Bolton (Harlekýnův Valentýn). Vážně žádná béčka!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje příběhy:

Vražedná tajemství

Cena

Dcera sov

Harlekýnův Valentýn

Fakta v případě zmizení slečny Finchové

Autoři

Komentáře uživatelů

Bez komentáře
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Murder Mysteries by Neil Gaiman
Druh Román
Žánr Fantasy
Série --
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 15/02/2016
Originální vydavatelství Dark Horse Comics
Datum vydání v zahraničí 14/09/2002
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Neil Gaiman
Kresba: Philip Craig Russell
Kresba: Michael Zulli
Kresba: John Bolton

Typ vazby

Vázaná

Formát 165x255mm
Počet stran 195
Tisk barevný
Cena 599.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 18. ledna 2016
Naposledy editováno 2. května 2016

Najdete nás na Facebooku