40.0%
Ultimátní komiksový komplet #095: The Incredible Hulk - Nespoutané monstrum
40.0%
-- %
Extérní hodnocení

Staňte se svědky dobrodružných příběhů, které neuvěřitelnému Hulkovi zajistily status legendy! V této klasické sbírce gama-zářením nabitými příběhy se zelený hromotluk postaví hrozivé síle Vesmírného parazita, Mandarina, Executionera a mnohých dalších.

Obsah

Navíc vás čeká i jeden z nejslavnějších Hulkových příběhů, v němž se setká se záhadnými Inhumans a utká s jejich mocným králem Black Boltem.
 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Tales to Astonish #101, The Incredible Hulk #102–108 a Annual #1.

Autoři

Stan Lee
Stan Lee
Scénář
Herb Trimpe
Herb Trimpe
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Opravdu se jedná o velkou bídu a to i pro fanoušky starších kousků. Tady ten komiks nezachraňuje vůbec nic, možná až na skvělou obálku Steranka. Ano, k Hulkovi patří, že se chová tak trochu bezhlavě a jako smyslu zbavený, ale že se tak chovají i všichni kolem něj? Tady prostě nic nedává smysl a pitomé číslo střídá ještě pitomější. Příběh skáče z jedné nesmyslné destinace do druhé, pitomého záporáka střídá ještě pitomější... a ono je to vlastně jedno, Hulk všechno a všechny stejně jen rozmlátí a půjde zase o dům dál. Jo, jsou komiksy, kde je tohle také, ale je to aspoň zábava a ne zdlouhavá nuda. Navíc tady to nezachrání ani kresba, neb se jedná snad o tu nejhorší, co se v UKK objevila. Severinová je zajímavá maximálně tím, že to byla jedna z prvních žen u komiksu, tím to ovšem končí. Kdo nečetl, tak ani nezačínejte. Odpad to úplně není, víc jak hvězdu si to zaslouží snad jen díky té parádní obálce Steranka a pár zajímavým akčním scénám, v UKK to ale být nemělo.

(4. června 2016)
jh666
Offline

Ne, tentokrát už opravdu ne. Zatím jsem vždy na klasice našel alespoň něco, kvůli čemu jsem dal tu třetí hvězdu, ale tady to opravdu nejde. Kniha není ani důležitá ani dobrá. U scénáře je úplně jedno, že se tu vystřídali čtyři lidi, protože ty příběhy vesměs za nic nestojí. První příběh s Asgarďany a poslední s Inhumans (najednou se to nepřekládá) byly o trošku lepší, ale pořád slabota. Kresba je pak podle mě opravdu špatná. V úvodu Marie Severin vychválili, ale nějak nechápu proč. Sice asi pomohla vydláždit cestu ženám do komiksového průmyslu, ale její kresba mi stejně přijde špatná. Na druhou stranu Herb Trimpe byl ještě horší. 35 %

(13. prosince 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Incredible Hulk: The Monster Unleashed
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 09/12/2015
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 01/04/2011
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Stan Lee
Kresba: Herb Trimpe

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 220
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 13. prosince 2015
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku