80.0%
Lucifer 09: Crux
80.0%
-- %
Extérní hodnocení

U krví zalitých kořenů světového stromu Yggdrasilu leží mrtvý archanděl Michael. Jeho moc přešla na jeho dceru Elanii Bellocovou a jeho bratra Lucifera a vymazala je z tohoto univerza - aby si tak uvolnila cestu k závěrečnému rozpadu našeho vesmíru.

Obsah

U krví zalitých kořenů světového stromu Yggdrasilu leží mrtvý archanděl Michael. Jeho moc přešla na jeho dceru Elanii Bellocovou a jeho bratra Lucifera a vymazala je z tohoto univerza - aby si tak uvolnila cestu k závěrečnému rozpadu našeho vesmíru. Nastal čas, aby ti, kdo na sobě cítí cejch křivdy spáchané Nebem, povstali a vzali Jahveho bývalé paláce útokem - vedeni zuřivou Lilith, první ženou Stvoření, uvrženou kdysi do opovržení.

Ale ne všechny děti Lilith jsou v područí své matky a ne každá eventualita byla zvážena těmi, kdo dychtí rozbít primum mobile. Jak se na pláních Armagedonu a u zdí Stříbrného města shromažďují armády, štěstěna stále rozdává karty - a Světlonoš stále sedí u hracího stolu.

Čísly 55-61 sebranými v knize Lucifer: Crux pokračuje oceňovaná série scénáristy Mika Careyho, která původně vyšla v nakladatelství Vertigo a která prostřednictvím epické ságy zachycuje příběh prvního padlého anděla, jenž začal v mistrovském díle Neila Gaimana SANDMAN.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Lucifer #55-61

Autoři

Mike Carey
Mike Carey
Scénář
Peter Gross
Peter Gross
Kresba
Ryan Kelly
Ryan Kelly
Kresba
Marc Hempel
Marc Hempel
Kresba
Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Morzael
Offline

Crux konečně posouvá děj k vytouženému finále a končí epickým cliffhangerem. Mike Carey nám dokazuje, že fantazie mu stále ještě nedošla a jen to do nás sype. Je tu akce, jsou tu momenty k zamyšlení a čas, pohrabat se v minulosti. Zkrátka parádně vyvážený svazek, který každého fanouška série Lucifer a Sandmanovské mytologie jistě potěší a přislíbí mu, že finále bude ohromné!

(4. října 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Lucifer 9: Crux
Druh Román
Žánr Horor
Série Lucifer (2007)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 09/11/2015
Originální vydavatelství Vertigo
Datum vydání v zahraničí 01/02/2006
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Mike Carey
Kresba: Peter Gross
Kresba: Ryan Kelly
Kresba: Marc Hempel
Kresba: Ronald Wimberly

Typ vazby

Vázaná

Formát 172x260mm
Počet stran 168
Tisk barevný
Cena 499.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 3. listopadu 2015
Naposledy editováno 18. února 2016

Najdete nás na Facebooku