80.0%
Želvy Ninja: Menu číslo 3

Teenage Mutant Ninja Turtles

80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Ve třetím menu Želv Ninja se Michelangelo vydává na nákupy dárků, mistr Tříska se v příběhu z minulosti podělí o své tělo, Donatello potká nového přítele – slavného kreslíře Jacka Kirbyho a Leonardo ve druhém Vánočním příběhu staré nepřátele.

Obsah

Ve třetím menu Želv Ninja se Michelangelo vydává na nákupy dárků, mistr Tříska se v příběhu z minulosti podělí o své tělo, Donatello potká nového přítele – slavného kreslíře Jacka Kirbyho a Leonardo ve druhém Vánočním příběhu staré nepřátele.

Zdroj: comicscentrum.cz

Autoři

Kevin Eastman
Kevin Eastman
Kresba/Scenář
Peter Laird
Peter Laird
Kresba/Scenář

Postavy

Komentáře uživatelů

arrow
Offline

Horší než předchozí díly, je to způsobeno tím, že se kniha skládá z několika krátkých příběhů, které ani sami za sebe za moc nestojí. Navíc se mění kresba a to spíše k horšímu. Pokračování mě trochu zklamalo 75%.

(27. dubna 2016)
S4TW
Offline

Zatím nejslabší Želví menu, ale pořád se jedná o velice zábavné dílo. Problémem téhle knížky je, že je složena v podstatě pouze z bonusovek, takže se v ději téměř vůbec neposuneme. Navíc i co se týče stránky scénaristické, tak se jedná o to nejslabší. Především první sešit je velká nuda. Naopak poslední sešit řadím mezi to absolutní nejlepší (a to myslím kresbu i scénář), který má parádní koncept, hraní si s panely, vývoj a především závěr. Jak je slabší scénář, tak je lepší kresba, respektive jsem jí již přišel na chuť a líbí se mi ten skvělý kontrast, kdy s kresby čiší takový ten dětsky undergroundový nádech s temnými barvami, celkově to totiž vytváří skvělou atmosféru. Ještě druhý sešit beru za pěkné zpestření, super nápad. Celkově se jedná pořád o skvělou zábavu, ale po druhém menu jsem čekal o něco víc, každopádně mám takového tucha, že to víc bude v dalším pokračování :-).

(21. listopadu 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Teenage Mutant Ninja Turtles
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Želvy Ninja (2015)
Vydavatelství v ČR Comics Centrum
Datum vydání v ČR 09/11/2015
Originální vydavatelství --
Datum vydání v zahraničí --
Vazba Paperback
Autoři Kresba/Scenář: Kevin Eastman
Kresba/Scenář: Peter Laird

Typ vazby

Brožovaná

Formát 154x234mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 3. listopadu 2015
Naposledy editováno 3. listopadu 2015

Najdete nás na Facebooku