80.0%
Ultimátní komiksový komplet #065: Avengers - Elita

Vesmír Marvelu si v nedávné době prošel obdobím velkého neklidu. Po katastrofických událostech souvisejících s obléháním Asgardu byli Captain America, Iron Man a Thor roztroušeni po všech koutech devíti říší.

Obsah

 Bývalí spolubojovníci musí odložit stranou své neshody, aby se vypořádali se smrtícím nepřítelem, jenž by mohl roztrhat jejich svět na kusy. 

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Avengers Prime #1-5

Autoři

Alan Davis
Alan Davis
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

47
Offline
47

Bendis ma týmto komiksom príjemne zaskočil.Fantasy so superhrdinami je v rukách schopného scenáristu slušný piesoček na hranie a Bendis toho dobre využil.Zápletka je jednoduchá,príbeh sa nezdržuje zbytočnými kecami,dialógy sú k veci a občas kde tu vtípek...jasné,Stark predsa...kresba je parádna a fantasy atmosféru perfektne vyzdvihuje....Viac ako slušná oddychovka....4z5

(27. února 2016)
S4TW
Offline

Bendis patří bezesporu k tomu nejlepšímu, co současný Marvel má. Tento konkrétní komiks není vůbec špatný. Příběh funguje, scénář utíká, má hlavu i patu, je bez zbytečných a nudných pasáží. Takový ten komiks, co dáte na jeden zátah. Navíc je skvělé, že se Bendis nebál a hojně využil fantasy prvky, což je v kombinaci s Iron Manem a Capem velice originální. Elfové, skřeti a draci, jo, to se mi líbilo. Vše doplňuje skvělá kresba Davise, který výborně zvládá bojové scény, ale i jeho krásná krajina Jotunheimu. No a ti dvojstrany? Lahoda a vizuální orgie. Co mi teda chybí? Vše na mě ve finále působí lehce béčkově. Nepochopte mě špatně, je to excelentní dílo, ale pořád to je béčko. Nic zásadního, převratného či epického. Bendis umí i daleko silnější věci. Ale i tak je to dílo, které jsem si užil a s chutí přečetl. A na můj vkus si kluci vjížděli do vlasů dost málo a v tomto se autor až moc krotil. Ale to, že Bendis a Davis jsou mistři svého oboru, to je zjevné.

(13. května 2016)
jh666
Offline

Na to, že tahle minisérie vznikla jen proto, aby se srovnali vztahy mezi Thorem, Capem a Iron Manem, funguje velice dobře. Příběh není je docela jednoduchý, ale díky prostředí devíti říší funguje dobře. Skvělé jsou některé řeči mezi ústředním triem, tohle se povedlo. Asi to není Bendisovo nejlepší dílo, ale pořád solidní oddechovka. Davisova kresba je líbivá (jen ty oči někdy působí zvláštně) a na papíře vypadá o dost lépe než na monitoru. 75 %

(22. října 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Avengers Prime
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 14/10/2015
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 11/05/2011
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Brian Michael Bendis
Kresba: Alan Davis

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 128
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 22. října 2015
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku