100.0%
Mýty 08: Vlci

Fables Vol.8 : Wolves

100.0%
-- %
Extérní hodnocení

Díl, který odpoví na zásadní otázku. Kam zmizel Wolfi? Bez něj nemá cenu plánovat odvetný útok na Domovinu. Po stopě Velkého zlého vlka se vydává Mauglí...

Poznámky

Obsahuje:

Fables #48-51

Autoři

Bill Willingham
Bill Willingham
Scénář

Komentáře uživatelů

Morzael
Offline

Osmý svazek je opět tím klasickým důkazem kvality Mýtů v celé své kráse. Máte tu akci, intriky, posun v ději a výbornou interakci postav. Fandové rozhodně zklamáni nebudou, já nebyl, a věřím, že nováčci zase nebudou tak šílení, aby začali od osmého svazku série. Zvláštností je tu pak hlavně kresba posledního příběhu, která i přes lehce netradiční styl stále do světa Mýtů krásně zapadá. Osm knih a Mýty si stále drží výborné tempo, standard a kvalitu. Jestli ještě hledáte nějaké novoroční předsevzetí, tak začíst číst Mýty, je jedním z nejlepších!

(29. dubna 2016)
jh666
Offline

Asi opravdu nejlepší komiksová série, co u nás vychází. Jako vždy se člověk nemůže odtrhnout a hltá každou stránku. Zas shledání Sněhukry a Wolfiho jsem rád, ale po přečtení jsem ještě radši za návrat Popelky, která se stává jednou z mých nejoblíbenější postav série (S Wolfim a Modrákem).

(20. května 2017)
Drekorian
Offline

Au. Přímo do vaječníků. Máme tady padesátku a jak už napovídá obálka, šťastné shledání Wolfiho a Sněhurky. A ta svatba byla tak krásná! Slzičky, ehm, pořadně maskulinní slzy, chcu říct, ukáply. Tohle a mnohem mnohem víc! Sexy superšpionka Popelka, mlžní obři a Vlkovo velké dobrodružství, na které by nestačil ani sám velký Sly! Po Pochodu dřevěných vojáčků nejlepší díl Mýtů. A to tahle série málem skončila v nakladatelském koši.

(13. ledna 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Fables Vol.8 : Wolves
Druh Román
Žánr Fantasy
Série Mýty (2008)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 12/10/2015
Originální vydavatelství Vertigo
Datum vydání v zahraničí 06/12/2006
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Bill Willingham
Kresba: Mark Buckingham

Typ vazby

Brožovaná

Formát 165x144mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 439.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 8. října 2015
Naposledy editováno 8. října 2015

Najdete nás na Facebooku