80.0%
Zámek a klíč 4: Klíče království

Locke & Key, Vol. 4: Keys to the Kingdom

80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Sourozenci Zámkovi nacházejí mnoho dalších zázračných klíčů i informací o nich. Záhad týkajících se rodiny Zámkových ale stále přibývá.

Obsah

Sourozenci Zámkovi nacházejí mnoho dalších zázračných klíčů i informací o nich. Záhad týkajících se rodiny Zámkových ale stále přibývá.

Kulišákova zoufalá snaha o nalezení klíče Omega se stupňuje a nakonec přivádí obyvatele Klíčova k překvapujícímu odhalení.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Locke and Key: Keys to the Kingdom #1-6

 

První kniha z druhé série edice Na přání od nakladatelství Comics Centrum. Kniha vyšla na základě objednávek zájemců, kterých muselo být minimálně 500. Nakonec se našlo 913 zájemců, díky kterým tato kniha vyšla.

Autoři

Joe Hill
Joe Hill
Scénář

Komentáře uživatelů

jardoom
Offline

Já tuhle sérii opravdu žeru. Hill vás celou knihu napíná, staví před vás nové otázky a pomalu vytahuje odpovědi na ty z předešlých dílu. Závěrem vám pak nabídne neskutečný zvrat, obrovské vyvrcholení a smršť záverečných událostí o kterých víte, že příjdou ale nikdy nevíte kdy přesně a jak s vámi zamávou. Tohle je prostře perfektní kniha a já už se nemůžu dočkat pokračování.

(7. února 2016)
Drekorian
Offline

Tak nějak jsem doufal, že tohle nikdy nenapíšu, ale Zámek a klíč ztrácí dech. Pohled na Bóďův život skrze calvinovsko-wattersonovskou kresbu mě spíš štval, než že bych z ní měl nějakou radost. Vrabčáci. Chaos. Hill se mi něco snaží sdělit, nevím přesně co. Zbytek knihy je prodchnout depresí, ale máti Lockeovic se zázračně vyhrabe ze svého alkoholismu, protože prostě proto. Zbytek je rutina (!), takže autoři dokonce rezignují na narativ a servírujou prostou slideshow/montáž. Nic moc.

(7. března 2016)
S4TW
Offline

Hodně sporný díl. A to v takovém smyslu, že obsahuje to nejhorší, ale zároveň i to nejlepší, co jsem doposud v této sérii četl. To nejhorší je téměř celá první polovina knihy, která je téměř na pomezí nudy, i když nuda v podání Hilla a Rodrigueze je taková, že by jste se takhle chtěli nudit furt. Ale stejně jsem měl pocit, že první půlka byla taková... no prostě vata, zbytečná sekce, bez které by se celá série obešla a já začal mít pocit, že snad tato série ztrácí své skvělé tempo... Opak byl pravdou. Po první polovině nastupuje smrtelné (doslova) tempo, které je završené úžasným, dechberoucím a strhujícím finále. Až takový twist plot jsem nečekal a trochu mi začala dávat smysl nudnější první polovina, neb nás asi autoři chtěli připravit na konec. Přeci jen v takovém strhujícím tempu by naše srdce celou knihu nevydrželo. Hrozně těžko se mi to hodnotí, nejraději bych dal 5* za to finále, ale zase 3* za začátek...

(1. června 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Locke & Key, Vol. 4: Keys to the Kingdom
Druh Román
Žánr Horor
Série Zámek a klíč (2011)
Vydavatelství v ČR Comics Centrum
Datum vydání v ČR 19/10/2015
Originální vydavatelství IDW Publishing
Datum vydání v zahraničí 19/02/2011
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Joe Hill
Kresba: Gabriel Rodriguez

Typ vazby

Vázaná

Formát 159x239mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 399.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 18. září 2015
Naposledy editováno 2. dubna 2016

Najdete nás na Facebooku