86.7%
Želvy Ninja: Menu číslo 2
86.7%
-- %
Extérní hodnocení

Druhé číslo Želv Ninja je ještě nabušenější než to první. Dozvíme se kam se poděl mistr Tříska a odhalíme původ tajemné látky, která zmutovala Želvy. Přitom si jen tak odskočíme na mezigalaktické hry na Triceratonu. A hádejte, kdo je vyhraje.

Obsah

Druhé číslo Želv Ninja je ještě nabušenější než to první.

Dozvíme se kam se poděl mistr Tříska a odhalíme původ tajemné látky, která zmutovala Želvy. Přitom si jen tak odskočíme na mezigalaktické hry na Triceratonu. A hádejte, kdo je vyhraje.

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Peter Laird
Peter Laird
Kresba/Scenář
Kevin Eastman
Kevin Eastman
Kresba/Scenář

Postavy

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Určitě se jedná o lepší kousek, než menu číslo 1 a to především díky velice povedenému příběhu, který vás okamžitě vtáhne. Příběh je napínavý, plný akce, je zajímavý a nese se v duchu sci-fi, což je vlastně u Želv novinka. A je to novinka, která komiksu náramně prospěla. Jednoduše jsem se bavil, užil si pořádnou jízdu a byl spokojen i ze strany, že hlavní zápletka se vyřešila, ale okamžitě se otevřela další, která nás čeká v dalším pokračování. Kresba je taková rozporuplná, někomu sedne, někomu ne, hold se jedná o oldschool underground a není to úplně komiksový mainstream ale jelikož mě sedla, tak nemám vlastně nic moc, co by mě na Želvách vadilo. Jo, vlastně jedna věc ano, přijde mi, že postavy nejsou nějak extra zajímavě rozpracovány, především, co se týče jejich psychologické stránky, prostě jsou hodně jednoduché, bez nějakého většího vývoje, ale to se třeba časem změní, jinak jsem velmi spokojen a komiks bych doporučil jako takovou lehčí oddechovku nejen pro fanoušky Želvích ninjů.

(15. září 2015)
arrow
Offline

Mnohem lepší než první díl. Příběh se rozjíždí, je plný akce a oceňuji autorovu kreativitu i když místy je komiks trochu bizarní až kýčový. Opět jsem naprosto spokojený 100%

(27. dubna 2016)
47
Offline
47

Druhá kniha síce priniesla na pomery ninja korytnačiek úplne nový prvok....sci-fi....no nezabránilo to poklesu nadšenia z knihy prvej...asi som už moc starý....3,8z5

(8. května 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Ninja Turtles
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Želvy Ninja (2015)
Vydavatelství v ČR Comics Centrum
Datum vydání v ČR 08/09/2015
Originální vydavatelství --
Datum vydání v zahraničí --
Vazba Paperback
Autoři Kresba/Scenář: Peter Laird
Kresba/Scenář: Kevin Eastman

Typ vazby

Brožovaná

Formát 154x234mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 8. září 2015
Naposledy editováno 8. září 2015

Najdete nás na Facebooku