80.0%
Ultimate Fantastic Four: Zrod

Ultimate Fantastic Four 1: The Fantastic

80.0%

Dostaneme se na úplný začátek, ke zrodu legendy. Reed Richards, Johnny Storm, Susan Storm a Ben Grimm jsou tu znova a čeká je proměna jejich života... a jejich první soupeř na život a na smrt.

Obsah

 První knihu má na starost společně profesionální cynik Mark Millar (Mrtvý nebo živý, Kick-Ass, Ultimates) a dialogový expert Brian M. Bendis (Daredevil, Ultimate Spider-Man, Tajná válka). K tomu si přihoďte neuvěřitelnou kresbu Adama Kuberta a máte efektní restart legendární série. A o co půjde? Pokus Reeda Richardse se tak úplně nepovedl. Účastníci experimentu zmizeli, aby se vzápětí objevili na různých místech světa se schopnostmi, které nechápu a které z nich dělají v lepším případě hříčky přírody, v horším zrůdy. Jenže pod povrchem země se něco děje a brzy nastane okamžik, kdy nedobrovolní hrdinové budou muset vyzkoušet své síly v praxi... a pokusit se při tom neumřít.

Autoři

Mark Millar
Mark Millar
Scénář
Adam Kubert
Adam Kubert
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Povedený origin, který se s ničím moc nezdržuje a naservíruje vám zrod F4 poměrně snadno a rychle. Příběh je jasný a ničím vás ani nepřekvapí, ale o tom originy vlastně často jsou. Komiks je ale svižný a skvěle se čte. Navíc sem tam padne i nějaký ten fór. Kresba je parádní a dobře se na ní kouká, tady nemám absolutně co vytknout. Za mě 80%.

(18. srpna 2017)
jh666
Offline

Není to dokonalé, ale pořád to považuji za nejlepší FF, která u nás vyšla. Co jiného ale čekat od trojice Millar, Bendis a Kubert. I když právě dvojice autorů je možná kámen úrazu. Oba dva pány mám rád a líbilo se mi takřka všechno, co jsem od nich četl. Bohužel oba jsou dost odlišní, takže se o trochu tluče. Ale pořád je to fajn, Bendis jde poznat v těch civilnějších pasážích, ve kterých exceluje s Ultimate Spider-mane. Bitva s příšerou je zase blíže Millarovi. Takže scénář funguje, jen mu chybí nějaký pořádný záporák, Mole Man mi prostě přišel nic moc. Čemu naopak nemám co vytknout, to je kresba. Kubert si mě získal už u Ultimate X-menů a tady není o nic horší. Pokud bych to měl tedy shrnout, jedná se o fajn origin se skvělou kresbou, kterému ale chybí výraznější záporák. 80 %

(1. srpna 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Ultimate Fantastic Four 1: The Fantastic
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimate Spider-Man & spol. (2012)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 01/03/2011
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí --
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Mark Millar
Scénář: Brian Michael Bendis
Kresba: Adam Kubert

Typ vazby

Brožovaná

Formát 170x260mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 329.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 15. června 2015
Naposledy editováno 15. června 2015

Najdete nás na Facebooku