93.3%
Živí mrtví 14: Není úniku

The Walking Dead, Vol. 14: No Way Out

93.3%
-- %
Extérní hodnocení

Ticho přerušily výstřely. Klid skončil, nepřítel je na obzoru. Ale tentokrát se hrdinové nehodlají vzdát a utéct. Už nemají kam.

Obsah

Ticho přerušily výstřely. Klid skončil, nepřítel je na obzoru. Ale tentokrát se hrdinové nehodlají vzdát a utéct. Už nemají kam.

Poznámky

Obsahuje:

The Walking Dead #79-84

Autoři

Cliff Rathburn
Cliff Rathburn
Coloring/Stínování
Robert Kirkman
Robert Kirkman
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Parádní vyvrcholení předchozích dílů, kdy se toho stane opravdu mnoho. Knihu jsem přečetl jedním dechem a byl jsem naprosto nadšený. Je zde spousta akce s mrtváky, postavy se dále vyvíjejí a posouvají, máme tu spoustu zajímavých událostí a hlavně nečekaných vývojů. Naši hrdinové jsou dotlačeni až k úplné hraně a musejí udělat nepředstavitelné věci, tento díl je opravdu, ale opravdu drsný. Čtenář si opravdu nemůže být jistý, kdo to zrovna schytá a tím pádem je neustále v napětí a očekávání. Atmosféru je tu opět opravdu elektrizující, prostě post-apokalyptická hororová akce, jak má být. Duo Kirkman & Adler je již tak sehrané, že to někdy působí, jako kdyby byli siamská dvojčata. Řekl bych, že se zatím jedná o vrchol této série (když beru to, co vyšlo jen u nás) a jen doufám, že Robert Kirkman bude v nasazené laťce dále pokračovat.

(14. srpna 2015)
karl173
Offline

Tak zase jsme po předchozích dílech dostali tak silný díl, že není moc co dodávat. Zkrátka wow a paráda. Tahle série nemá obdoby. Stále skvělé čtení.

(15. října 2018)
Drekorian
Offline

Listuju, listuju, najednou půlka knihy a já zjišťuju jak hrozně se nudím. Dumám, proč tuhle sérii vlastně čtu, kupuju, brblu si pod nos něco neslušného o Kirkmanovi a najednou bác! Řežba jako prase, bezcharakterní Rick, úžasný Abraham, celostránka s Carlem (kdo četl, ten určitě ví) a do konce knihy už si jen tak pobrukuju, no jo Kirkman, ten přece vždycky umí, určitě si koupím si další díl hned, co vyjde...

(15. července 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Walking Dead, Vol. 14: No Way Out
Druh Román
Žánr Horor
Série Živí mrtví (2009)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 15/06/2015
Originální vydavatelství Image Comics
Datum vydání v zahraničí 11/06/2011
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Robert Kirkman
Kresba: Charlie Adlard
Coloring/Stínování: Cliff Rathburn

Typ vazby

Brožovaná

Formát 165x255mm
Počet stran 136
Tisk černobílý
Cena 299.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 27. května 2015
Naposledy editováno 27. května 2015

Najdete nás na Facebooku