--
Crew? #46
--
-- %
Extérní hodnocení

V tomhle čísle se monumentálně uzavírají dvě velké řady. Sam a Twitch se v masivním finále konečně dostanou na stopu tajemnému Udaku a dojde na rozhodující souboj. Což znamená další a další mrtvoly. Budou naši hrdinové patřit mezi ně? A stejně tak tu dojede na konec městská fantasy Mezi řádky. Na chvili opustíme Toma Taylora a vrátíme se zpátky do minulosti, kdy Rudyard Kipling oslavoval anglický kolonialismus. Blíž se seznámíme s organizací, která skrz mamipulaci se spisovateli manipuluje celým světem... a uvidíme, co se stane, když se jí někdo pokusí vzepřít. Opravdu velkolepé finále dvou skvělých řad - a opět upozorňujeme. Pokud si Crew předplatíte, nebo si jí koupíte na našich prodejnách, bude vás stát pouze 99 korun...

Obsah

V tomhle čísle se monumentálně uzavírají dvě velké řady. Sam a Twitch se v masivním finále konečně dostanou na stopu tajemnému Udaku a dojde na rozhodující souboj. Což znamená další a další mrtvoly. Budou naši hrdinové patřit mezi ně? 
A stejně tak tu dojede na konec městská fantasy Mezi řádky. Na chvili opustíme Toma Taylora a vrátíme se zpátky do minulosti, kdy Rudyard Kipling oslavoval anglický kolonialismus. Blíž se seznámíme s organizací, která skrz mamipulaci se spisovateli manipuluje celým světem... a uvidíme, co se stane, když se jí někdo pokusí vzepřít. 
Opravdu velkolepé finále dvou skvělých řad - a opět upozorňujeme. Pokud si Crew předplatíte, nebo si jí koupíte na našich prodejnách, bude vás stát pouze 99 korun místo 149!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Mezi řádky, 5. díl 
Sam a Twitch, 7. a 8. díl 

Autoři

Peter Gross
Peter Gross
Kresba
Angel Medina
Angel Medina
Kresba
Mike Carey
Mike Carey
Scénář

Komentáře uživatelů

Bez komentáře
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Crew? #46
Druh Sešitovka
Žánr Krimi
Série Crew² (2003)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 13/04/2015
Originální vydavatelství --
Datum vydání v zahraničí --
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Brian Michael Bendis
Scénář: Mike Carey
Kresba: Peter Gross
Kresba: Angel Medina

Typ vazby

Brožovaná

Formát 210x295mm
Počet stran 74
Tisk barevný
Cena 149.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)
Předchozí
Crew² #45

Systémové informace

Má na starosti Damien
Vloženo 12. května 2015
Naposledy editováno 5. dubna 2016

Najdete nás na Facebooku