93.3%
100 nábojů 02: Záblesk druhé šance
93.3%

Tentokrát se kufřík dostane ke dvojici gamblerů, aby vyřešil jejich vzájemné problémy, k servírce, které utekla dcera, k zmrzlináři s temnou minulostí - a na závěr se vrací jedna stará známá. Tenhle kufřík bude zvláště dobře naplněný.

Obsah

„Otázky jsou grátis... ale za odpovědi můžete zaplatit životem."

A odpovědi jsou to, co v téhle knize dostanete. Ne všechny, samozřejmě, ale začínáme se pomalu dozvídat, co je za tajemným kufříkem, který vám umožní spáchat beztrestně vraždu.
Nejde jen o pomstu. Jde o něco víc. Z mozaiky lidských osudů se začíná vylupovat velký příběh, v jehož centru stojí tajemný agent Graves. Někdy je totiž vražda jen začátek.
Tentokrát se kufřík dostane ke dvojici gamblerů, aby vyřešil jejich vzájemné problémy, k servírce, které utekla dcera, k zmrzlináři s temnou minulostí - a na závěr se vrací jedna stará známá.
Tenhle kufřík bude zvláště dobře naplněný.
Záblesk druhé šance je temný noirový komiks od Briana Azzarelle (Hellblazer: Těžké časy, Superman: Pro zítřek) v ještě temnější až démonické kresbě Eduarda Rissa (Video Noire)
Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Brian Azzarello
Brian Azzarello
Scénář
Eduardo Risso
Eduardo Risso
Kresba

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Jen tak dál. 100 nábojů je přesně ta série kterou chci číst. Má to poutavý příběh, který se postupně odhaluje, ale jak se odhalí kousek, objeví se dva další tajemné dílky skládačky. Kresba je parádní a skvěle vytváří ten správný noir. Sice se objevila pár panelů, které mi neseděli, ale to je jen malinká kaňka na skvělé knize. Vše se ale teprve rozjíždí, takže uvidíme co nám přinesou další díly. 90%

(23. září 2018)
gumidekmedvidek
Offline

Škoda toho nezáživného začátku. Ale jak jsem se přehoupnul přes polovinu knihy tak mě čekala tak napínavá jízda, kterou jsem snad nezažil. Postupně dychtíte co je vlastně ten Trust zač? Některé odpovědi se dostaví a jiné ne. Těším se na další díl

(5. května 2013)
batcat
Offline

Este lepsi a hlbsi pribeh ako v prvej casti. Kresba je strhujuca a zapada k pribehu. Pribehy su krasne poprepletane s velkou preciznostou a vsetky suvislosti nakoniec do seba zapadaju ako jedna velka pavucina.

(15. října 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název 100 bullets: Split Second Chance
Druh Román
Žánr Krimi
Série 100 nábojů (2007)
Vydavatelství v ČR BB art
Crew
Datum vydání v ČR 31/03/2008
Originální vydavatelství Vertigo
Datum vydání v zahraničí 01/12/2000
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Brian Azzarello
Kresba: Eduardo Risso

Typ vazby

Brožovaná

Formát 173x264mm
Počet stran 224
Tisk barevný
Cena 399.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Andresito
Vloženo 9. května 2012
Naposledy editováno 8. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku