93.3%
Goon 03: Samej průšvih

The Goon, Vol. 3: Heaps of Ruination

93.3%
-- %
Extérní hodnocení

Zkuste si něco na počestný obyvatele Lonely Street a budete mít co do činění s Goonem! Ať už jste roboti nebo emzáci, vlkodlaci nebo upíři, zombie nebo gorily (nebo zombie-gorily), to pro Goona nehraje roli – fofrem vám vymlátí všechny zuby z držky, jak tomu nasvědčujou skvělý příběhy v týhle knize.

Obsah

Všem nemrtvejm přisluhovačům zla a jeho dalším původcům!

Zkuste si něco na počestný obyvatele Lonely Street a budete mít co do činění s Goonem! Ať už jste roboti nebo emzáci, vlkodlaci nebo upíři, zombie nebo gorily (nebo zombie-gorily), to pro Goona nehraje roli – fofrem vám vymlátí všechny zuby z držky, jak tomu nasvědčujou skvělý příběhy v týhle knize.

Ta je už třetí v rozrůstající se řadě knih líčících vítězství i tragédie samotáře, dost odvážnýho na to, aby se postavil Páteru Monsterovi a jeho příšerný armádě... ehm… armádě příšer.

A jestli vám to není dost, tak v týhle knize se k němu přidá i Hellboy.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

The Goon #5-8

Autoři

Eric Powell
Eric Powell
Kresba/Scenář
Mike Mignola
Mike Mignola
Obálka

Postavy

Komentáře uživatelů

47
Offline
47

Psychopatické drogové vidiny pošahaného Powella s názvom Goon podávané na jedálničku ako guláš dostala novú prísadu.Karmínová dodáva tomuto pokrmu síce o niečo novú príchuť no neprebíja lahodnosť povodného pokrmu...čo je možno škoda...Ešte kvapka záhadnej ingrediencie,jedno semienko čohosi,po čom už nikdy nebudem tvrdiť že tomu tá kvapka chýba a bude to na plný počet...Aj keď už teraz som váhal,nakoniec znova 4z5.

(28. prosince 2015)
S4TW
Offline

Staré známé heslo zdá se v tomto případě platí. Powell jednoduše roste od každého díla výš a výš a zvyšuje nejen kvalitu svého psaní, ale i kresby, kterou si nemůžu vynachválit již od první stránky první knihy. Kresba vážně dokonale vystihuje atmosféru celého díla a navíc se díl od dílu ještě zlepšují barvy. Jak jsem řekl, kvalita tu opravdu stoupá ještě o kus výš, je to vtipnější, zábavnější, akčnější, hororovější, zajímavější, propletenější… prostě vše se zlepšilo. Moc oceňuji, že se konečně začíná pořádně využívat dřívějšího dobrodružství a příběh (sice na můj vkus stále velice pomalu, ale přece) se posouvá. Nutno podotknout, že scénář je tu pořád stejný, ovšem neustále doplňovaný o nové věci, pohledy, způsoby vyprávění, navázané atmosféry a postavy. Ze začátku jsem chvilku váhal, jestli se mi to opravdu líbí víc než předchozí booky nebo jestli jsem si jenom nezvykl na ten absurdně psychopaticky úchylný svět, ale pak přišel příběh s Hellboyem a skutečně, je to čím dál lepší a lepší. Příběh s Růženkou bych bez váhání označil za ten nejlepší, co jsme zatím měli možnost číst, ovšem tento book obsahuje i druhý nejlepší a to příběh se záhadnou upírkou. Je vidět, že autor dokáže i zvážnět a ví, kdy se to hodí. Jednoduše oceňuji, že se čím dál více zaobírá psychologií a pocity postav. Sečteno, podtrženo, konečně jsem od Goona dostal to, co jsem chtěl hned, konečně vím, v čem tkví jeho síla a proč taková bláznovina zaujala takovou spoustu lidí, že si Eric odnesl Eisnera (nikoliv Alzheimera).

(25. května 2015)
Morzael
Offline

Samej průšvih Eisnerem ověnčeného autora, Erica Powella, zvyšuje Goonovskou laťku humoru a atmosféry ještě o maličko výše. Vzdává poctu několika žánrům a dokonce i samotnému Hellboyovi (i když to nevím, jestli zrovna poctu).

(30. dubna 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Goon, Vol. 3: Heaps of Ruination
Druh Román
Žánr Horor
Série Goon (2012)
Vydavatelství v ČR Comics Centrum
Datum vydání v ČR 13/04/2015
Originální vydavatelství Dark Horse Comics
Datum vydání v zahraničí 22/02/2005
Vazba Pevná
Autoři Kresba/Scenář: Eric Powell
Obálka: Mike Mignola

Typ vazby

Vázaná

Formát 159x239mm
Počet stran 128
Tisk barevný
Cena 399.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Variant A

Formát 159x239mm
Počet stran 128
Tisk barevný
Cena 399.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 16. března 2015
Naposledy editováno 24. února 2016

Najdete nás na Facebooku