100.0%
Ú.P.V.O. 03: Žabí mor

B.P.R.D., Vol. 3: Plague of Frogs

100.0%
-- %
Extérní hodnocení

Při přestřelce v jisté tajné laboratoři unikne obří spóra a vypukne žabí mor. Agenti Úřadu paranormálního výzkumu a obrany mají plné ruce práce aby zastavili šílence, který se snaží dokončit plány na zničení světa, započaté mnichem Rasputinem v knize Hellboy 1: Sémě zkázy.

Obsah

Při přestřelce v jisté tajné laboratoři unikne obří spóra a vypukne žabí mor. Agenti Úřadu paranormálního výzkumu a obrany mají plné ruce práce aby zastavili šílence, který se snaží dokončit plány na zničení světa, započaté mnichem Rasputinem v knize Hellboy 1: Sémě zkázy.

Poprvé se v této knize Ú. P. V. O. ujal sám Mike Mignola psaní dalších příběhů svých fantastických hrdinů a poodhalil roušku jednoho z jejich největších tajemství – původ Abea Sapiena.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Druhá kniha z nové edice Na přání z nakladatelství Comics centrum. Kniha vyšla na základě objednávek zájemců, kterých muselo být minimálně 500. Nakonec se našlo 695 zájemců, díky kterým tato kniha vyšla.

 

Obsahuje:

B.P.R.D. #8-12

Autoři

Mike Mignola
Mike Mignola
Scénář
Guy Davis
Guy Davis
Kresba
Dave Stewart
Dave Stewart
Coloring/Stínování

Postavy

Komentáře uživatelů

jardoom
Offline

Pro mě absolutní pecka už jen proto, že se konečně trochu poodkryl původ Abrahama Sapiena! Jen tak dále, jen tak dál !!!

(19. února 2016)
jh666
Offline

Můj druhý výlet do komiksového světa Hellboye mi přijde lepší než první, i když je tohle vlastně jen vedlejší série. Příběh člověka vtáhne a drží od začátku do konce, takže mi samotný Hellboy ani nechyběl. Jen ta kresba mohla být lepší. 90 %

(27. února 2017)
Morzael
Offline

Žabí mor demonstruje, jak to vypadá, když Mike Mignola vezme sérii pevně do svých rukou, a věnuje jí stejnou píli, jako svému prvorozenému Hellboyovi. Konečně jednotný příběh svazku více rozvíjí postavy v týmu, hraje na atmosféru, přidává nová fakta do mytologie a velmi baví. Ale bavím tím znepokojivě mrazivým pocitem hororů a návratů starých známých, které jste už nikdy nechtěli potkat. Přidejte výbornou kresbu Guye Davise, a máte tu svazek, který zvedá celou dosud vydanou sérii o několik příček výše.

(30. dubna 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název B.P.R.D., Vol. 3: Plague of Frogs
Druh Román
Žánr Horor
Série Ú.P.V.O. (2008)
Vydavatelství v ČR Comics Centrum
Datum vydání v ČR 22/03/2015
Originální vydavatelství Dark Horse Comics
Datum vydání v zahraničí 08/03/2005
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Mike Mignola
Kresba: Guy Davis
Coloring/Stínování: Dave Stewart

Typ vazby

Vázaná

Formát 159x239mm
Počet stran 128
Tisk barevný
Cena 399.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 3. března 2015
Naposledy editováno 28. ledna 2016

Najdete nás na Facebooku