80.0%
Útok Titánů 02

Shingeki no Kyojin, vol.2

80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Nový útok titánů přišel v ten nejhorší možný okamžik. Bitva o přežití je v plném proudu a zdá se, že lidská armáda nebude navzdory veškerým bezpečnostním opatřením a intenzivnímu výcviku schopna zdrcující útok odvrátit. Ulicemi se valí potoky krve, ale naděje pořád ještě umírá poslední – Erenově zdecimované jednotce se v poslední chvíli dostane nečekané, zato však velmi účinné pomoci.

Obsah

Příběh je zasazený do budoucnosti, kdy byl druh Homo sapiens téměř vyhlazen podivnými obřími bytostmi, které mají lidstvo jako základní položku svého jídelníčku. Jedinou ochranou proti těmto zombiím podobným titánům jsou vysoké zdi, chránící několik málo zbývajících měst. Jenže ani za těmi zdmi nejsou lidé v bezpečí. Někdy se objeví protivník tak obrovský, že proti němu ani ty nejsilnější zdi nemají šanci. 
A právě při takovém masakru přijde hlavní hrdina, Eren Yeager o matku. Aby se pomstil, vstoupí do speciální jednotky, která mu za cíl zničení titánů. I za cenu těch největších obětí.

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Hadžime Isajama
Hadžime Isajama
Kresba/Scenář

Komentáře uživatelů

jardoom
Offline

Druhý svazek Útoku Titánů je úplně jiný než ten první. Zodpověděl otázky, které první svazek položil a nechal nezodpovězené jen ty, které se jeví jako dlouhodobá zápletka. Děj byl v tomto případu plný flashbacků, které někdy překáží. O to kvalitnější byla ale hlavní linie, která v půlce knihy přinesla obrovský zvrat. Druhý díl byl místy slabším odvarem prvního svazku, ale opět zakořenil mnoho myšlenek, které vás hryžou. Těším se na třetí díl

(10. března 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Shingeki no Kyojin, vol.2
Druh Román
Žánr Akční
Série Útok titánů (2010)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 01/12/2014
Originální vydavatelství Kodansha
Datum vydání v zahraničí 2010
Vazba Paperback
Autoři Kresba/Scenář: Hadžime Isajama

Typ vazby

Brožovaná

Formát 110x175mm
Počet stran 189
Tisk černobílý
Cena 189.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)
Předchozí
Útok Titánů 01
Následující
Útok Titánů 03

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 4. ledna 2015
Naposledy editováno 10. dubna 2016

Najdete nás na Facebooku