100.0%
Útok Titánů 01

Shingeki no Kyojin, vol.1

100.0%
-- %
Extérní hodnocení

Kdysi dávno mělo lidstvo namále - to když země duněla pod kročejemi strašlivých lidožravých titánů, kterým se téměř povedlo zlikvidovat lidskou populaci. Od té doby však uplynulo víc jak sto let, titáni se stáhli a zbytek lidí žije ve městě chráněném vysokou zdí. Jenže mladý a horkokrevný Eren Yeager není s životem v závětří spokojen a rád by zjistil, co všechno se ve světě za zdí skrývá. A jeho přání se vyplní... ovšem tím nejhorším možným způsobem.

Obsah

Příběh je zasazený do doby, kdy byl druh homo sapiens téměř vyhlazen podivnými obřími bytostmi, které mají lidstvo jako základní položku svého jídelníčku. Jedinou ochranou proti těmto zombiím podobným titánům jsou vysoké zdi, chránící několik málo zbývajících měst. Jenže ani za těmi zdmi nejsou lidé v bezpečí. Někdy se objeví protivník tak obrovský, že proti němu ani ty nejsilnější zdi nemají šanci.

A právě při takovém masakru přijde hlavní hrdina, Eren Yeager o matku. Aby se pomstil, vstoupí do speciální jednotky, která mu za cíl zničení titánů. I za cenu těch největších obětí.

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Hadžime Isajama
Hadžime Isajama
Kresba/Scenář

Komentáře uživatelů

jardoom
Offline

Začátek série nabídl mnohem víc, než čtenář očekával. První svazek se náramně rozjel a člověk se do něho zakousl tak, že okamžitě touží po pokračování. Autor série průběhem prvního svazku čtenáře namlsal velkým množstvím otázek, které nutně potřebuje zodpovědět. Opravdu famózní start, kterým si autor očividně připravuje půdu pro velké věci!

(10. března 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Shingeki no Kyojin, vol.1
Druh Román
Žánr Akční
Série Útok titánů (2010)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 01/09/2014
Originální vydavatelství Kodansha
Datum vydání v zahraničí 2010
Vazba Paperback
Autoři Kresba/Scenář: Hadžime Isajama

Typ vazby

Brožovaná

Formát 110x175mm
Počet stran 196
Tisk černobílý
Cena 189.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)
Následující
Útok Titánů 02

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 4. ledna 2015
Naposledy editováno 10. dubna 2016

Najdete nás na Facebooku