80.0%
Ultimátní komiksový komplet #054: Hulk - Proti světu

Superhrdinský spolek zvaný Illuminati dospěl k názoru, že je Hulk pro lidstvo příliš velkou hrozbou, a odeslal ho do exilu na divokou planetu Sakaar. Nyní se Hulk vrací na Zemi, aby se pomstil. Event World War Hulk navazující na Planet Hulk nyní v UKK!

Obsah

Superhrdinský spolek zvaný Illuminati dospěl k názoru, že je Hulk pro lidstvo příliš velkou hrozbou, a odeslal ho do exilu na divokou planetu Sakaar. Nyní se Hulk vrací na Zemi, aby se pomstil. V doprovodu svého Válečného pouta a naplněn nesmiřitelnou zlostí přichází oplatit všechna příkoří těm, kteří ho zradili.
 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

World War Hulk #1-5

Autoři

Greg Pak
Greg Pak
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

zdenda
Offline

Po Hukově planetě, která mě mimochodem velmi oslovila, je tento komiks poněkud slabší. Nějak jsem nenašel nikoho, komu bych držel palce a komu bych přál krutou odplatu. Prostě mi bylo celkem fu, co se s nimi stane. A proto jsem trošku z celého díla rozpačitý. Ale své obdivovatele si určitě nejde!

(8. ledna 2015)
47
Offline
47

Tento komiks som si náramne užil.Akciou natrieskaný príbeh v ktorom Hulk rozbije hubu každému kto sa mu postaví do cesty je pre mňa osobne čerešničkou UKK.Komiks upaluje Hulkovou rýchlosťou do finále kde celkom nečakaný zvrat odhalí že príbeh v štýle akčného náteru nemusí byť nutne úplne bezduchý.Iste,myšlienka príbehu nie je ktovie ako hlboká,ale predsa len tam nejaká je.Je pravda že som dúfal že Hulk všetkých rozhádže na všetky strany a pojde si svojou cestou....no namiesto toho svoje besnenie ukončil v štýle Capa...Civil War...ale s tým som sa rád zrovnal,kedže ma komiks vážne moc pobavil ...Kresbu by som zhodnotil ako Romitov štandard.Ku príbehu sedí,ale priznám sa že mi občas napadlo ako by to vyzeralo kresliť tento náter Hitch alebo Coipel......Napriek drobným výhradám jasných 5z5

(3. dubna 2015)
Damien
Offline

Jediné co mi na tom vadí, že to je asi čtvrtý komiks UKK v řadě, který kreslil Romita Jr. Jinak Hulka jsem si po Planetě Hulk oblíbil a tohle je takový příjemný dozvuk jeho mimozemského eventu.

(27. listopadu 2014)
jh666
Offline

Po Hulkově planetě jsem se a tohle hodně těšil, bohužel Hulkově planetě se to nevyrovná. Přesto se pořád jedná o dobrý komiks, který by neměl nikdo minout, obzvlášť pokud si libuje v masivní akci a destrukci. Na několika místech příběh trochu pokulhává, a vlastně nevíte, kdo je vlastně ten opravdu špatný. Navíc ke kresbě. Romitu mám rád, ale už jím začínám být po čtyřech svazcích trochu přesycen a v posledním sešitě byla jeho kresba trochu nepřehledná. 80 %

(28. listopadu 2014)
jardoom
Offline

Narozdíl od Damiena mi nevadí, že je to xtý komiks, který kreslil Romita. On je PAN kreslíř, a na jeho stránky můžu koukat pořád. Jeho kresba neomrzí a to ani při Hulkově válce. Scénář ale trochu pokulhává. Některé kýčovité scény se opírají o ještě kýčovitější momenty a to zase vadí mi. Každopádně je tohle jedno z nejlepších čtení o tomto zeleném magorovi, a já se jsem za každý jeho kvalitní komiks rád.

(28. listopadu 2014)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název World War Hulk
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 26/11/2014
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 28/05/2008
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Greg Pak
Kresba: John Romita, jr.

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 220
Tisk barevný
Cena 219.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 26. listopadu 2014
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku