92.0%
Kasta Metabaronů

The Metabarons Ultimate Collection

92.0%

Mistr pera Alexandro Jodorowsky přichází s postavami většími než vesmír, s mýtickými osudy, příběhy tragických lásek, velkých obětí, gigantických dobrodružství a monumentálních vesmírných soubojů... a Juan Gimez to celé zhmotnil svou dokonalou malbou. Tento epický příběh ve stylu kultovní Duny u nás také vyjde v opravdu epické úpravě – všech osm dílů v jedné mohutné knize! Další příběh ze světa Incalu si prostě nemůžete nechat ujít.

Obsah

Mistr pera Alexandro Jodorowsky přichází s postavami většími než vesmír, s mýtickými osudy, příběhy tragických lásek, velkých obětí, gigantických dobrodružství a monumentálních vesmírných soubojů... a Juan Gimez to celé zhmotnil svou dokonalou malbou. 

Tento epický příběh ve stylu kultovní Duny u nás také vyjde v opravdu epické úpravě – všech osm dílů v jedné mohutné knize! Další příběh ze světa Incalu si prostě nemůžete nechat ujít.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

The Metabarons #1-4 TPB a dva bonusové krátké příběhy

Autoři

Komentáře uživatelů

tomalakis
Offline

...

(7. června 2019)
TonyT
Offline

Úchvatná originální záležitost s perfektní kresbou. Mě to ohromilo, ale je mi jasné že je to jeden z těch komiksů, které nesedne každému. Pokud ale máte rádi výpravné sci-fi, love story, epické tragédie tak si myslím že s Kastou nemůžete šlápnout vedle, protože tady najdete vše a to ještě navíc v nadopované verzi. Jinak mám tohoto macka v brožovaném vydání, a musím říct že jsem s kvalitou provedení velmi spokojený. To by mě zajímalo jak by vypadala Duna kdyby jej natočil Alexandro Jodorowsky, tak jak zamýšlel :-)

(26. října 2015)
47
Offline
47

Tak toto nejde inak ako len vychváliť.Strhujúci príbeh naprieč generáciami ultra mega giga buchačov akých som ešte nežral vybalí zápletky,konflikty,postavy,zvraty a všetko možné a nemožné v originálnom podaní skutočného majstra....9z5

(12. února 2016)
Damien
Offline

Naprostá sci-fi sebepřesahující originální dokonalost! V každém aspektu originální (i když jak se to vezme) příběh a postavy a pokud spolknete 550 stran skoro na posezení, je jasné, že se jedná o výjimečný komiks. Pokud máte rádi nezničitelné, neporazitelné a ultimátní týpky co jsou s to nechat vyletět do luftu galaxii, je to pro vás. Rozhodně bych zařadil na čestné místo mistrovského evropského komiksu.

(15. května 2015)
Morzael
Offline

Titánsky epická sci-fi sága vedle které i ti největší řízci akčních přiběhů vypadají jako fanynky Justina Biebera. Krom mnoha témat, která provázejí klasická literární díla od nepaměti, a prostupují celý tento epos, nás Jodo ještě ohromí svojí neuvěřitelnou představivostí a hloubkou abstraktnosti své mysli, ve které se ztratí snad každý. Kasta Metabaronů je prostě něco, co vzniká pouze jednou za čas (v předaleké galaxii).

(28. dubna 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Metabarons Ultimate Collection
Druh Omnibus
Žánr Sci-fi
Série Mistrovská díla evropského komiksu (2010)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 18/11/2014
Originální vydavatelství --
Datum vydání v zahraničí 13/11/2012
Vazba Pevná/Paperback
Autoři Scénář: Alejandro Jodorowsky
Kresba: Juan Gimenez

Typ vazby

Brožovaná

Formát 190x260mm
Počet stran 552
Tisk barevný
Cena 999.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Vázaná

Formát 190x260mm
Počet stran 552
Tisk barevný
Cena 1599.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Limitovaná edice

Formát 190x260mm
Počet stran 552
Tisk barevný
Cena 2299.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 8. listopadu 2014
Naposledy editováno 8. listopadu 2014

Najdete nás na Facebooku