88.9%
Batman 3: Smrt rodiny

Batman, Vol. 3: Death of the Family

88.9%
-- %
Extérní hodnocení

Joker je zpátky. S jeho obličejem sice není všechno v pořádku, ale úsměv má na něm stále jako přišitý a hlavu má plnou nápadů, jak zničit Batmana. Tentokrát to hodlá vzít opravdu důkladně. Nestačí mu zničit temného rytíře. Chce zabít všechny.

Obsah

Joker je zpátky. S jeho obličejem sice není všechno v pořádku, ale úsměv má na něm stále jako přišitý a hlavu má plnou nápadů, jak zničit Batmana. Tentokrát to hodlá vzít opravdu důkladně. Nestačí mu zničit temného rytíře. Chce zabít všechny. Zvládne Batman zachránit město a především všechny své blízké?

Už třetí kniha z opěvované série Scotta Snydera a Grega Capulla. Pokud jste si mysleli, že nemůže být nic větší nářez než Soví tribunál a Soví město, tak vás tenhle komiks vyvede z omylu.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Batman #13-17

Autoři

Scott Snyder
Scott Snyder
Scénář
Greg Capullo
Greg Capullo
Kresba
James Tynion IV
James Tynion IV
Scénář
Jock
Jock
Kresba
Zobrazit více

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

daredevil99
Offline

Pro mne skvělé první setkání s Batmanem a jeho šíleným nepřítelem Jokerem. Příběh je naprosto fascinující a já se nemohu dočkat až si pořídím i další booky z řady. Další co nutno pochválit je kresba - naprosto famózní.

(25. února 2015)
jardoom
Offline

Capullova kresba prostě baví a v případě Batmana určitě ani bavit nepřestane. Skvěle vykresluje vše, co Batmana dělá Batmanem a naprosto přesně vystihuje atmosféru, kterou vytvořil scénárista. Snyder totiž představil Jokera, který je ještě šílenější, než kdy vůbec byl. Sice Batmana z doby před New52 neznám, ale Snyderův run se mi zatím moc libí. Díky Sovímu městu/tribunálu si mě Snyder získal a přilákal mě k této ikonické postavě DC. Tímto kouskem mi opět ukázal, že jeho komiksy opravdu zaujmou a čtenáři dopřejí víc než fajn čtení.

(20. srpna 2016)
Drekorian
Offline

Jak Batmana zrovna nemusím a předchozí dvě knihy byly pro mě přinejlepším komiksový průměr, tak Snyderův Joker mě teda rozhodně baví. Nejde ani tak o ten uřízlý ksicht, ale poprvé jsem u Snyderova Batmana viděl kreativní záblesk, díky kterému jsem měl poprvé pocit, že ho psaní alespoň chvilku baví. Akorát prokrista, najměte mu někoho, kdo za něj bude psát závěry. Dnes už typický Snyderovský konec vyšumí tak nějak do ztracena jako smradlavý prd a Smrt rodiny není výjimkou.

(13. ledna 2016)
miro382
Offline

Osobne sa mi to velmi páčilo. Joker je šialený a krutý. Podľa mna 4.5/5.

(14. května 2015)
47
Offline
47

Predchádzajúce diely Snyderovej série som nečítal,takže tento komiks je mojím prvým stretnutím s týmto scenáristom...Dopadlo to skvele...Strhujúci príbeh ktorý posunul Jokera až k démonickej postave...Tento Batmanov klasický protivník kraľuje s prehľadom celej knihe....a...možno preto mi prišiel koniec nedotiahnutý...Joker vlastnoručne pozabíja desiatky ľudí a nikomu z rodiny,..v podstate,..ani neskrivý vlások????...POINTA tak splnila moje očakávanie len z polovice...Neviem či sa Snyder zľakol toho akým strhujúcim sposobom rozohral svoj príbeh a proste,ako mnoho iných pred ním,záver jednoducho nezvládol...no možno je to čisto moj problém že som prial Jokerovy aby sa dostal vo svojom snažení ďalej ako nespočetne krát predtým.Našťastie POINTA skrýva aj skutočnú pointu a tá moje chmury nad finálnym stretom viac-menej rozohnala.....Čo sa týka kresby...tá je bezchybná...pokial rozprávam o Capullovy,jeho kolega už takú pevnú ruku nemal...Aj napriek výhradám... 5z5....tú poslednú hviezdičku ma prinútili dohodiť odkazy na slávne Batmanove príbehy....

(22. března 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Batman, Vol. 3: Death of the Family
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Batman - New 52 (2013)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 10/11/2014
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 13/05/2014
Vazba Pevná/Paperback
Autoři Scénář: Scott Snyder
Scénář: James Tynion IV
Kresba: Greg Capullo
Kresba: Jock
Inker: Jonathan Glapion

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 176
Tisk barevný
Cena 449.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Vázaná

Formát 168x258mm
Počet stran 176
Tisk barevný
Cena 669.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 6. listopadu 2014
Naposledy editováno 26. února 2016

Najdete nás na Facebooku