88.9%
Batman 3: Smrt rodiny

Batman, Vol. 3: Death of the Family

88.9%
-- %
Extérní hodnocení

Joker je zpátky. S jeho obličejem sice není všechno v pořádku, ale úsměv má na něm stále jako přišitý a hlavu má plnou nápadů, jak zničit Batmana. Tentokrát to hodlá vzít opravdu důkladně. Nestačí mu zničit temného rytíře. Chce zabít všechny.

Obsah

Joker je zpátky. S jeho obličejem sice není všechno v pořádku, ale úsměv má na něm stále jako přišitý a hlavu má plnou nápadů, jak zničit Batmana. Tentokrát to hodlá vzít opravdu důkladně. Nestačí mu zničit temného rytíře. Chce zabít všechny. Zvládne Batman zachránit město a především všechny své blízké?

Už třetí kniha z opěvované série Scotta Snydera a Grega Capulla. Pokud jste si mysleli, že nemůže být nic větší nářez než Soví tribunál a Soví město, tak vás tenhle komiks vyvede z omylu.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Batman #13-17

Autoři

Scott Snyder
Scott Snyder
Scénář
Greg Capullo
Greg Capullo
Kresba
James Tynion IV
James Tynion IV
Scénář
Jock
Jock
Kresba
Zobrazit více

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Zlý kůň
Offline

Jak příběh tak i kresba naprostá bomba. Nic moc jsem od tohoto komiksu neočekával a byl jsem neskutečně překvapen. Joker zde rozjede svůj orchestr šílenství a vidíme zde také Batmana opravdu na kolenou. Úplný konec (Brucova návštěva Arkhamu a těžko vzpamatovávající se Batmanova banda) je nádhernou třešničkou. Pro mě záležitost s obrovskou hloubkou a zároveň možná nejlepší batmanovský komiks.

(29. ledna 2015)
jh666
Offline

Snyder je opravdu třída. Sice to není tak dobré jako Soví tribunál, ale Soví město to překonává. Joker je tady zpodobněn opravdu skvěle (lepší byl jen v TDK) a je nejděsivější jako ho znám. Capullova kresba je jako vždy výborná. Trochu horší mi přišla kresba vedlejších příběhů, v GA: Rok jedna mi Jock přišel lepší. A potěšilo cameo Harley.

(21. listopadu 2014)
jardoom
Offline

Capullova kresba prostě baví a v případě Batmana určitě ani bavit nepřestane. Skvěle vykresluje vše, co Batmana dělá Batmanem a naprosto přesně vystihuje atmosféru, kterou vytvořil scénárista. Snyder totiž představil Jokera, který je ještě šílenější, než kdy vůbec byl. Sice Batmana z doby před New52 neznám, ale Snyderův run se mi zatím moc libí. Díky Sovímu městu/tribunálu si mě Snyder získal a přilákal mě k této ikonické postavě DC. Tímto kouskem mi opět ukázal, že jeho komiksy opravdu zaujmou a čtenáři dopřejí víc než fajn čtení.

(20. srpna 2016)
karl173
Offline

Tenhle komiks je pro mě prvním setkáním s Jokerem a jelikož čtu zatím jen hlavní sérii nového Batmana tak je to 3 komiks s Batmanem. První polovina komiksu byla pro mě rozporuplná. Začátek fajn, v dalším sešitě pak trocha nechápavosti a trošku pokles v příběhu. Poté se to začínalo zas vracet k lepšímu, aby to nakonec začalo vrcholit v něco skvělého a konec byl pro mě zatím to nejlepší co jsem od Batmana četl. Bylo to podobné jako konec Sovího tribunálu. Pocit že jsem dostal něco co jsem chtěl a že zároveň mohu přemýšlet o tom co bude dál. Kresba byla opět skvělá a musím Capulla jen pochválit a kdykoliv od něj něco uvidím nejen o Batmanovi rád do toho půjdu. Celkově bych komiks shrnul takto. Nebýt slabšího středu dal bych i vyšší hodnocení ale bohužel mě komiks nevtáhl na celou dobu čtení a tak bych ohodnotil 85%.

(7. června 2017)
Drekorian
Offline

Jak Batmana zrovna nemusím a předchozí dvě knihy byly pro mě přinejlepším komiksový průměr, tak Snyderův Joker mě teda rozhodně baví. Nejde ani tak o ten uřízlý ksicht, ale poprvé jsem u Snyderova Batmana viděl kreativní záblesk, díky kterému jsem měl poprvé pocit, že ho psaní alespoň chvilku baví. Akorát prokrista, najměte mu někoho, kdo za něj bude psát závěry. Dnes už typický Snyderovský konec vyšumí tak nějak do ztracena jako smradlavý prd a Smrt rodiny není výjimkou.

(13. ledna 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Batman, Vol. 3: Death of the Family
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Batman - New 52 (2013)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 10/11/2014
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 13/05/2014
Vazba Pevná/Paperback
Autoři Scénář: Scott Snyder
Scénář: James Tynion IV
Kresba: Greg Capullo
Kresba: Jock
Inker: Jonathan Glapion

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 176
Tisk barevný
Cena 449.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Vázaná

Formát 168x258mm
Počet stran 176
Tisk barevný
Cena 669.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 6. listopadu 2014
Naposledy editováno 26. února 2016

Najdete nás na Facebooku