60.0%
Lobo: Bulíkův případ a další příběhy
60.0%
-- %
Extérní hodnocení

Lobo má nejtěžší práci svého života. Musí najít a chytit... účetního? Jenže není účetní jako účetní. Tenhle je pod ochranou mafie. A mafie bere svou ochranu až nepříjemně vážně. No a pokud by to nestačilo, ještě je tu gang zuřivých motorkářek vedený Múmyjí Kabrhellovou, vlkodlaci a jiná monstra. V knize kromě legendárního Bullíkova případu najde i další dvě (u nás dosud nevydané) epizody. V jedné se Lobo poprvé setká s neúnavným propagátorem dobra, pravdy a lásky, superhrdinou Zlatohlavem a samozřejmě ho začne okamžitě nenávidět. A vzápětí se posadí za volant galaktického kamiónu. Lobo a velké auto, to nevěští nic dobrého.

Obsah

Lobo má nejtěžší práci svého života. Musí najít a chytit... účetního?

Jenže není účetní jako účetní. Tenhle je pod ochranou mafie. A mafie bere svou ochranu až nepříjemně vážně. No a pokud by to nestačilo, ještě je tu gang zuřivých motorkářek vedený Múmyjí Kabrhellovou, vlkodlaci a jiná monstra.

V knize kromě legendárního Bullíkova případu najde i další dvě (u nás dosud nevydané) epizody. V jedné se Lobo poprvé setká s neúnavným propagátorem dobra, pravdy a lásky, superhrdinou Zlatohlavem a samozřejmě ho začne okamžitě nenávidět. A vzápětí se posadí za volant galaktického kamiónu. Lobo a velké auto, to nevěští nic dobrého.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Lobo (Volume 2): #1-6

Autoři

John Dell
John Dell
Kresba
Val Semeiks
Val Semeiks
Kresba
Alan Grant
Alan Grant
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Lobo je jednoduše postava, která spoustě lidem vůbec nesedne. Já jsem se ovšem považoval za tu druhou skupinu, jelikož jsem fanda Deadpoola a třeba seriálu South Park. Bohužel jsem se mýlil. Je zde velice specifický černý humor, který je plný nadsázky, parodování, vulgarismů a nedělání si hlavy z ničeho... to by bylo všechno OK, ale zde mi to přišlo jednoduše infantilní, násilné a, no nevtipné. Ve finále jsem se tak dvakrát uchechtl, což je na tento typ komiksy žalostně málo. Na druhou stranu se mi moc líbila kresba, která je daleko zábavnější a vtipnější než samotný scénář. Pokud se oprostím od humoru, tak musím uznat, že se jedná o příjemnou oddechovku, která nemá úplně blbý děj, naopak je zábavný a originální. Je zde plno drsné akce, kdy lítá všechno kolem, ať už jsou to věci či části těl. Rozhodně jsem čekal víc, ale zase taková bída to taky nebyla.

(9. listopadu 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Lobo: The Qigly Affair
Druh Román
Žánr Akční
Série Lobo (2004)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 20/10/2014
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 1994
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Alan Grant
Kresba: John Dell
Kresba: Val Semeiks

Typ vazby

Brožovaná

Formát 167x258mm
Počet stran 150
Tisk barevný
Cena 349.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 19. října 2014
Naposledy editováno 19. října 2014

Najdete nás na Facebooku