66.7%
Ultimátní komiksový komplet #024: Spider-Man - Odhalení a Dokud hvězdy nezhasnou

The Amazing Spider-Man: Revelations & Until the Stars Turn Cold

66.7%
-- %
Extérní hodnocení

Celé roky skrýval Petr Parker před tetou May svou tajnou totožnost - to, že je Spider-Man. Ale když je tajemství prozrazeno, zjišťuje Petr, že je jeho tetička mnohem silnější, než by ho kdy napadlo.

Obsah

Celé roky skrýval Petr Parker před tetou May svou tajnou totožnost - to, že je Spider-Man. Ale když je tajemství prozrazeno, zjišťuje Petr, že je jeho tetička mnohem silnější, než by ho kdy napadlo. A jeho snaha získat zpátky svou ženu Mary Jane, která od něj nedávno odešla, ho postaví do cesty starému nepříteli jménem doktor Octopus.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

he Amazing Spider-Man (vol. 2) #37-45.

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Absolutně šedivě průměrné dílo. Nic moc zajímavého, nic moc zásadního (i když je zde odhalení, tak už se Spider-Man odhalil tolika postavám, že to na vás už prostě nezapůsobí - teď je otázka, jestli se jedná o špatný a slabý scénář a nebo takovou jistou dávku otupělosti, určitě to šlo pojmout o něco zajímavěji), žádné extra akční scénky. Komiks nemá moc spád, nepřináší žádnou větší hloubku a dle mého názoru se jedná o nejslabšího Spider-Mana, jakého jsme měli možnost v rámci UKK číst. Nový protivníci jsou také chabý, na rozdíl od Morluna ničím zajímavý až tuctový, jedná se o béčkové až spíš céčkové záporáky a jediný to tam zachraňuje Otto. V tomto díle prostě postrádám nějakou větší myšlenku, něco co by vás nutilo si to dát ještě jednou. A když už se nám nedostane tohohle, tak bych si žádal aspoň pořádnou jízdu a akci a ne takovouhle vycpávku. Dá se pochopit, že když někdo píše jednu sérii sedm let, že nemůže vytahovat jednu bombu za druhou, ale nechápu, proč zrovna toto dílo bylo zařazeno do UKK. Kresba je ok, jestli se někde Romita jr. trefil do stylu, tak je to určitě Spider-Man, také se nejedná o nic, co by vás vyloženě poslalo do kolen, ale trefil styl, který na Spideyho sedí a já s nim neměl vůbec problém. Můj názor prostě je, že toto dílo není nějak vyloženě špatné, ale nezaslouží si být v nějakém TOP výběru a rozhodně ne, když má Spider-Man X skvělých, velice zásadních, zajímavých a lepších příběhů. Ale zase musím říct, že by mě to asi nemrzelo u žádné jiné postavy tolik, jako u téhle, tudíž hodnotím trochu přehnaně a pořád se jedná o dobrý průměr, ale řekl bych, že s odřenýma ušima.

(8. prosince 2014)
47
Offline
47

Dobrý príbeh vzniká originálnim spracovaním banálnych klišé...To povedal Alfred Hitchcock.....Máme tu úplne klasického Spidermana so všetkými známymi a toľko krát omieľanými klišé.Nasratú Mary Jane,ktorú vytáča to čo vždy,znova dookola sa ospravedlňujúceho Parkera a May,ktorá aspon doznala akej takej zmeny v podobe odhalenia Spideyho totožnosti,aj keď musím dodať že táto časť príbehu bola paradoxne najnudnejšia.Vačšina komiksu je tak nanešťastie dosť nuda,samotné odhalenie je kŕčovité a ničím neozvláštnené,čím ma taký scenárista ako je Straczinsky nepríjemne prekvapil.V zabehnutých klišé sa jeho scenár rochní celú knihu a nebyť Romitovej dosť dobrej kresby,minimálne zaujímavého Shadea,ktorý veľa vody nenamútil, a parádnych Octopusov asi by som tomuto komiksu dal jednu hviezdu.Za mňa najslabšie číslo v Ukk....Tak na dva a pol hviezdy...takže dám 3z5

(14. února 2015)
jh666
Offline

Na Spideyho jsem se těšil, všechny jeho příběhy od Straczynskiho, které jsem zatím přečetl, byly skvělé. Boužel tentokrát to tak slavné nebylo. Kniha nám nabízí vlastně tři příběhy. V Odhalení bohužel dostala až moc prostoru May, takže žádná sláva. Další dva příběhy jsou na tom, ale přece jenom líp. V posledním byla super dvojice Octopů a Spider-manův boj se svou vlastní vůlí. Prostřední příběh zase díky povedenému závěrečnému sešitu. Nakonec 76 %

(17. října 2014)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Amazing Spider-Man: Revelations & Until the Stars Turn Cold
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 15/10/2014
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 02/10/2013
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Joseph Michael Straczynski
Kresba: John Romita, jr.

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 200
Tisk barevný
Cena 219.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 16. října 2014
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku